امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۷ بهمن, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۱۵ | تعداد بازدید : 14995 نفر | امتیاز خبر :
 • بازهم موسیقی دانان جنوب و شرق استان تهران در پیشوا گرد هم می آیند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ انجمن موسیقی شهرستان پیشوا فراخوان دومین جشنواره موسیقی این شهرستان را در حالی منتشر کرد که پارسال این جشنواره حواشی زیادی پیدا کرد. در فراخوانی از شهرستان‌های ورامین، پاکدشت، ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ انجمن موسیقی شهرستان پیشوا فراخوان دومین جشنواره موسیقی این شهرستان را در حالی منتشر کرد که پارسال این جشنواره حواشی زیادی پیدا کرد.

  در فراخوانی از شهرستان‌های ورامین، پاکدشت، قرچک، ری و پیشوا دعوت شده و معلوم نیست سیاست تبدیل پیشوای مقدس به محل برگزاری موسیقی دیگر شهرستانها تا چه حد بر اساس منطق  آنهم در این شرایط است.

  خبرهای تایید نشده از شهرستانهای همجوار حکایت دارد که مسئولان آن شهر ها از برگزاری چنین جشنواره هایی در داخل شهرشان ناخرسند هستند.

  به امید روزی که فعالیتهای مسئولان بر وفق مراد ساکنان باشد نه اهداف خاص.

  پارسال هم قرار بود این جشنواره در حد رعایت شئونات اسلامی باشد ولی در آخر با تک نوازیها و حرکات خاصی روبرو شدیم که خیلی از مسئولان و خانواده شهدا هم از ان گله مند بودند.

  مسئولان امر فرهنگی بویژه در حوزه موسیقی طوری برنامه ریزی کرده اند که انگار در شهرستان محروم پیشوا همه مسائل حل شده است و فقط بحث موسیقی آن هم در حد استانی مانده که حل شود.

  پیشنهاد می شود اگر قرار است جشنواره موسیقی هم برگزار شود مختص به جوانان و هنرمندان خود شهرستان پیشوا باشد.

  ۱,۰۸۴ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای