امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 5 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:47 | تعداد بازدید : 746 نفر | امتیاز خبر :
 • بازسازی تابلو شهدا در پیشوا

  رئیس بنیاد شهید پیشوا از بازسازی تابلوهای معابر شهر پیشوا خبرداد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،سید علی طباطبایی رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق مصوبه کمیته ...

  رئیس بنیاد شهید پیشوا از بازسازی تابلوهای معابر شهر پیشوا خبرداد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،سید علی طباطبایی رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق مصوبه کمیته نامگذاری معابر شهری تاکنون ۱۰۰ تابلو کوی و برزن شهر پیشوا بازسازی شده است و ۶۰ تابلوی دیگر نیز تعویض و بازسازی می شوند.

  وی افزود: بیست تابلوی جدید هم از شهدایی که تاکنون اسمی از انها در معابر و محله ها نبود نیز نصب شده است و در پنج محله مختلف، یادمان شهدا ایجاد شد.

  طباطبایی گفت: در نصب تابلوهای جدید از اسامی شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدا و یادگاران قیام ۱۵ خرداد استفاده شده است.

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیشوا افزود: با توجه به پیشنهاد ریاست اداره پست مبنی بر تجمیع اسامی بمنظور سهولت در ارسال مرسولات پستی زیر اسامی شهدا در کوچه های بلوار رسالت عدد ۱ تا ۲۲، کوچه های استقلال از عدد ۱ تا ۱۰ و آزادگان از عدد ۱ تا ۱۷  درج شده است.

  وی گفت: بهسازی و هرگونه تغییر تابلوهای معابر شهری طبق مصوبه کمیته نامگذاری شامل اعضای شورای شهر، نماینده فرمانداری، ریاست بنیاد شهید و رئیس اداره پست اجرا می شود و با اتکا به مسائل فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، قومی و محله ای صورت می گیرد.

  http://nedayepishva.com/?p=63744&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۶۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای