امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 27 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:18 | تعداد بازدید : 6260 نفر | امتیاز خبر :
 • بازدید وزیر ورزش از ورزشگاه پیشوا و تهدید پیمانکار به برکناری

  فاز اول استادیوم پنج هزار نفری شهرستان پیشوا با تاخیر تا دهه فجر امسال افتتاح می شود. به گزارش ندای پیشوا؛ وزیر ورزش و جوانان در ادامه سفر به جنوبشرق استان تهران در ...

  فاز اول استادیوم پنج هزار نفری شهرستان پیشوا با تاخیر تا دهه فجر امسال افتتاح می شود.

  به گزارش ندای پیشوا؛ وزیر ورزش و جوانان در ادامه سفر به جنوبشرق استان تهران در حاشیه بازدید از ورزشگاه ۵ هزارنفری پیشوا گفت: با توجه به اینکه کلنگ زنی این ورزشگاه در پارسال صورت گرفته است، انتظار می‌رود که فاز اول این استادیوم تا دهه فجر امسال انجام شود.

  مسعود سلطانی فر افزود: قرار بر این بود که فاز اول این ورزشگاه در نیمسال اول سال ۹۸ به اتمام برسد که به دلیل پاره‌ای مسائل نظیر مشکلات اقتصادی و به وجود آمدن اختلاف قیمت به تعویق افتاده است.

  وزیر ورزش و جوانان گفت: زیرسازی محوطه این ورزشگاه برای چمن مصنوعی نیز دچار مشکل است که باید این مساله مرتفع شود و به پیمانکار این پروژه ۲ ماه فرصت داده می‌شود و چنانچه وضعیت پروژه به همین شکل باشد، وی برکنار میشود.

  مساحت زمین این ورزشگاه ۷ هکتار است و فاز اول استادیوم ۵ هزارنفری پیشوا در حال حاضر ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این فاز شامل احداث زمین چمن مصنوعی، پیست دوومیدانی، فنس کشی، رختکن، سرویس بهداشتی و برج نوری است.

  ۶۴۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای