امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 16 مه, 2022 | ساعت انتشار خبر : 14:25 | تعداد بازدید : 1902 نفر | امتیاز خبر :
 • بازدید معاون اقتصادی رئیس جمهور از کارخانه روغنکشی ورامین

  معاون اقتصادی رئیس جمهور در بازدید کارخانه روغنکشی شماره 1 ورامین از نزدیک در جریان افزایش تولید این واحد قرار گرفت./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، معاون اقتصادی رئیس جمهور در این بازدید ...

  معاون اقتصادی رئیس جمهور در بازدید کارخانه روغنکشی شماره ۱ ورامین از نزدیک در جریان افزایش تولید این واحد قرار گرفت./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، معاون اقتصادی رئیس جمهور در این بازدید گفت: امروز از یکی از قدیمی ترین کارخانجات ایران با بیش از ۸۰ سال قدمت بازدید داشتیم تا از نزدیک روند افزایش تولید روغن را شاهد باشیم.
  محسن رضایی افزود: هر چند ما به کارگران و مدیران و تجار اعتماد داریم ولی وظیفه دولت این است در کنار مردم و در کف بازار باشد تا اتفاقات را رصد کند.
  وی گفت: از لحاظ ذخیره غذایی وضعیت خوبی داریم و ۲۰۰هزار تن روغن خام رو به کارخانه ها توزیع کردیم و ۳۰۰ هزار تن دیگر وارد ذخایر خواهد شد و از نظر غلات هم ۴میلیون و پانصد هزار تن گندم و ذرت و کنجاله و دانه های روغنی خریده شده و وراد کشور شده است و از این بابت هیچ مشکلی نیست.
  وی در پایان از اضافه شدن ظرفیت تولید در ۳ شیفت کارخانه روعنکشی شماره ۱ ورامین خبر داد و افزود: با این تولیدات از امروز هیچ مشکلی از این بابت نداریم و در کمترین زمان این روغن های خوراکی وارد بازار مصرف داخلی خواهد شد.

   66 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای