امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 25 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:01 | تعداد بازدید : 5371 نفر | امتیاز خبر :
 • بازدید مسولان از پیشرفت خط لوله آبرسانی سد ماملو به پیشوا

  حسین عباسی فرماندار پیشوا گفت: پیشرفت روند اجرایی نصب خط لوله آبرسانی از سد ماملو به شهرستان پیشوا بصورت مستمر نظارت میشود تا قبل از پایان اردیبهشت99 این پروژه به اتمام ...

  حسین عباسی فرماندار پیشوا گفت: پیشرفت روند اجرایی نصب خط لوله آبرسانی از سد ماملو به شهرستان پیشوا بصورت مستمر نظارت میشود تا قبل از پایان اردیبهشت۹۹ این پروژه به اتمام رسیده و مردم این شهرستان به حق خود دست یافته و مشکل آب در پیشوا برطرف شود.
  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی فرماندار به همراه رحمانی دادستان ،قمی رییس شورای شهر و برخی دیگر از مسولین بدون هماهنگی قبلی بر سر پروژه لوله گزاری طرح آبرسانی پیشوا از سد ماملو حضور یافته و از نزدیک ناظر انجام کار بودند.در این بازدید مسولین با مدیر عامل آبفای جنوبشرق تهران و مدیر اجرای پروژه دیدار و در خصوص مراحل و نحوه اجرای کار بحث و گفتگو کردند.
  در پایان این بازدید عباسی با تاکید بر اینکه این نظارتها بصورت مستمر انجام خواهد پذیرفت از اجرای کار تا این مرحله ابراز رضایت کرده و با بیان اینکه تمام تلاش مسولین و دستگاههای مربوطه بر درست اجرا شدن این پروژه میباشد ابراز امیدواری کرد تا به یاری خدا و همت مسولین مربوطه و صبر و حمایت مردم شهرستان،این پروژه در موعد مقرر تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.

  ۵۹۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای