امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 8 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:40 | تعداد بازدید : 4696 نفر | امتیاز خبر :
 • بازدید مسئولان شهرستان پیشوا از بسیج رسانه

  مسئولان پیشوایی بماسبت روز خبرنگار در دفتر بسیج رسانه شهرستان حضور یافتند. به گزارش ندای پیشوا؛  همزمان با هفده مرداد روز خبرنگار مسئولان شهرستان با حضور در دفتر بسیج رسانه پیشوا ضمن تبریک ...

  مسئولان پیشوایی بماسبت روز خبرنگار در دفتر بسیج رسانه شهرستان حضور یافتند.

  به گزارش ندای پیشوا؛  همزمان با هفده مرداد روز خبرنگار مسئولان شهرستان با حضور در دفتر بسیج رسانه پیشوا ضمن تبریک به خبرنگاران این روز را گرامی داشتند و برتعامل بیشتر با اصحاب رسانه تاکید کردند.

  رئیس اداره برق پیشوا در این دیدار که به همراه معاون خود حضور داشت بر تعامل گسترده تر تاکید کرد و گزارشی از فعالیتهای در دست اجرای مجموعه تحت نظر خود رائه داد.

  سرهنگ کاکاوند فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا هم که به همین مناسبت در دفتر بسیج رسانه  پیشوا حضور پیدا کرده بود افزود: خبرنگاری از شغل های سخت است که ظاهرا راحت به نظر میاید، که با توجه به امکانات اندک، صداوسیما و خبرنگاران به خوبی کار کرده اند.

  وی گفت: تلاش ما در تفاهم بیشتر در برنامه های مرتبط است تا بتوانیم با کمک رسانه ها خدمات بیشتری به مردم ارائه دهیم.

  شهردار پیشوا هم که در این دیدار رئیس شوار او را همراهی می کرد افزود: انتقادها و رویکردها باید سازنده باشد با توجه به اینکه این شهر دارای مشکلات زیادی است که از قبل هم بوده است ولی هنر خبرنگار این هست که بتواند این مشکلات را با مدیران مطرح کند و راهکار ارائه دهد.
  وی گفت: در حال راه اندازی یک کارگروه با خبرنگاران برای بررسی طرح جامع تفصیلی هستیم تا راهکارهایی برای توسعه و پیشرفت شهر داشته باشیم.
  دکتر مهدیزاده رئیس شورای اسلامی شهر نیز افزود: انشالله شما خبرنگاران که یک رکن اصلی دموکراسی برای شهر هستید انتقادات سازنده ای برای شهر و شهرداری و مردم داشته باشید تا بتوانیم با همکاری یکدیگر مشکلات شهر را حل کنیم.

  وی گفت: انتقاد باید سازنده باشد و نباید باعث تشویش اذهان عمومی شود باید خبر به گونه ای باشد تا مردم احساس آرامش کنند و امنیت و آرامش در شهر وجود داشته باشد.

  سرهنگ سلطانی فرمانده سپاه ناحیه پیشوا هم که امروز به دفتر بسیج رسانه امده بود گفت: باید تعریف روشنی از خبرنگار در طراز جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم و اهمیت خبرنگاران را با الگو برداری از روایان صادق و دلسوز دوران دفاع مقدس دوچندان کنیم تا جامعه ایی متعالی تر داشته باشیم که این امر با حضور فعال خبرنگار طراز انقلاب زودتر محقق می شود.

  اسماعیل تاجیک نوری مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان پیشوا و مسئول و خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در شهرستان پیشوا هم افزود: حسن توجه و عنایت مسئولان شهرستان به اصحاب رسانه و این که شخصا در در دفتر بسیج رسانه حضور پیدا کردند جای تشکر دارد و این حضور را نقطه عطفی در همکاری موثرتر بین رسانه ها و مسئولان دانست تا خبرنگاران بتوانند پل ارتباطی محکمتری میان مردم و خدمدت گزاران واقعی باشند.

   1,982 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای