امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 29 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:31 | تعداد بازدید : 739 نفر | امتیاز خبر :
 • بازدید مدیرعامل شرکت توسعه و نگهدای اماکن ورزشی کشور از پروژه استادیوم ۵هزار نفری پیشوا

  مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از روند اجرای پروژه استادیوم 5 هزار نفری شهرستان پیشوا بازدید کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ...

  مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از روند اجرای پروژه استادیوم ۵ هزار نفری شهرستان پیشوا بازدید کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به همراه حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا با حضور در محل پروژه استادیوم ۵ هزار نفری پیشوا از روند اجرایی این طرح بازدید کردند.

  در این بازدید که با حضور معاون فنی و عمرانی فرمانداری و رئیس اداره ورزش وجوانان و معاون فنی مهندسی، مدیر منطقه و پیمانکار شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی صورت گرفت مشکلات و موانع موجود در اجرای پروژه بررسی شد.

  فرماندار پیشوا در این بازدید ضمن تشریح اهمیت پروژه بر تسریع و تکمیل عملیات اجرایی آن تاکید کرد و با دستور کریمی اعتبار لازم در این تکمیل طرح اختصاص یافت.

  کلنگ این ورزشگاه با حضور وزیر ورزش وجوانان در زمینی به مساحت ۷ هکتار به زمین زده شد که تاکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

  فاز اول این پروژه شامل احداث زمین چمن مصنوعی، پیست دومیدانی، سکوی تماشاچیان،زختکن، سرویس بهداشتی،برج نوری و ساختمان اداری است.

  عملیات نصب چمن مصنوعی و سکوی تماشاچیان در روزهای آینده اجرا می شود.

  http://nedayepishva.com/?p=64527&preview=true لینک کوتاه

  ۵۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای