امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 11 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 12:19 | تعداد بازدید : 4958 نفر | امتیاز خبر :
 • بازدید “قالیباف” از کارخانه در حال احداث “شمه‌شیر” در پیشوا

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه انوشیروان‌محسنی بندپی استاندار، عسگری معاون امور اقتصادی استاندار، عباسی فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم دیار ۱۵ خرداد در مجلس ...

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه انوشیروان‌محسنی بندپی استاندار، عسگری معاون امور اقتصادی استاندار، عباسی فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم دیار ۱۵ خرداد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان از کارخانه در حال احداث شمه شیر واقع در شهرستان پیشوا بازدید کرد.

  این کارخانه در حال حاضر در مرحله تجهیز قرار دارد و به زودی راه‌اندازی می شود.

  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در حاشیه این بازدید اظهار داشت: کارخانه شمه شیر با هدف تولید شیرخشک، کره و مواد لبنی با اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومان در حال احداث است که فاز اول آن در اواسط اسفندماه به بهره برداری می‌رسد.

  عباسی تصریح کرد: راه اندازی این کارخانه، روزانه ۱۲۰۰ تن شیر خام دریافت و حدود ۱۰۰ تن شیرخشک پرچرب و کم چرب و ۵۰ تن کره پاستوریزه تولید شده و تولید کره در کشور از سطح ۲ درصد به میزان ۳۵ درصد افزایش می‌یابد.

  وی گفت: تکمیل زنجیره تولید از مزرعه تا مصرف، قطع یا کوتاه نمودن دست واسطه گران از منافع دامداران و افزایش انگیزه برای جذب سرمایه‌گذاری در بخش دام شیری از جمله اهداف این پروژه است.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68891&preview=true لینک کوتاه

   3,083 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای