امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 11 مه, 2022 | ساعت انتشار خبر : 08:22 | تعداد بازدید : 1516 نفر | امتیاز خبر :
 • بازدید فرماندار پیشوا از کارخانه روغن نباتی در شهرک صنعتی

   فرماندار پیشوا از کارخانه روغن نباتی در شهرک صنعتی بازدید کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابراهیم تاجیک‌نوری فرماندار شهرستان پیشوا به همراه رضا محور معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری و اعضای ...

   فرماندار پیشوا از کارخانه روغن نباتی در شهرک صنعتی بازدید کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابراهیم تاجیک‌نوری فرماندار شهرستان پیشوا به همراه رضا محور معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری و اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از پروژه احداث کارخانه روغن نباتی «پارس قو» واقع در شهرک صنعتی بازدید و مشکلات آن را بررسی کرد.

  فرماندار پیشوا بیان کرد:در روند تکمیل و احداث کارخانه روغن نباتی پارس قو، مشکلاتی در بخش انشعابات وجود داشت که با پیگیری در ستاد تسهیل شهرستان و استان موانع برطرف گردید.با پیشرفتی که در بخش تجهیز این کارخانه وجود دارد، سهامداران اعلام کرده‌اند فاز اول این پروژه در هفته دولت سال جاری افتتاح می‌شود.

  وی گفت: با افتتاح این کارخانه، ۱۵ درصد به تولید روغن خوراکی کشور اضافه خواهد شد با تکمیل فازهای دیگر پروژه، حدود ۴۰۰ اشتغال جدید در شهرک صنعتی پیشوا ایجاد می‌شود به منظور انتقال روغن خام این کارخانه به دیگر‌ نقاط، احداث بارانداز ریلی از طریق راه‌آهن جمهوری اسلامی در دست پیگیری است.

   68 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای