امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 14 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:00 | تعداد بازدید : 812 نفر | امتیاز خبر :
 • بازدید شهردار شریف آباد از شهرک صنعتی شن زار

  شهردار شریف آباد از شهرک صنعتی شن زار بازدید کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، صبح امروز شیرزاد یعقوبی شهردار شریف آباد با همراهی آقایان پیروز نیک پور مسئول بازرسی، محمد فلاحی مشاور ...

  شهردار شریف آباد از شهرک صنعتی شن زار بازدید کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، صبح امروز شیرزاد یعقوبی شهردار شریف آباد با همراهی آقایان پیروز نیک پور مسئول بازرسی، محمد فلاحی مشاور شهردار، محمدرضا شاهسون مسئول شهرسازی و معماری، سیدرضا رودبارکی مسئول واحد درآمد شهرداری از شهرک صنعتی شن زار همسایگی شهر شریف آباد از بزرگترین شهرک صنعتی غیر دولتی نمونه کشوری بازدید و مورد استقبال گرم مقدم مدیرعامل شهرک صنعتی شن زار قرار گرفتند.

  شهرک صنعتی شن زار با بیش از نیم قرن سابقه بزرگترین تولیدکننده قطعات بتنی شامل انواع جداول، انواع تایل ( کف فرش) نیوجرسی و غیرهمی باشد که در سال ۱۳۹۸ عنوان شهرک صنعتی نمونه کشوری را به خود اختصاص داده است.

  این شرکت به خصوص به خصوصی اداره می شود و به لحاظ اشتغال زایی در کارخانه های تولیدی ۷۰۰ نیرو در آن مشغول بکار هستند و انتخابی ایده آل برای استقرار واحدهای صنعتی وتجاری و کارگاهی و خدماتی و مسکونی داشته و با احتساب مجموعه واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک بیش از دو هزار نفر مشغولبه کار شده اند.

   

  http://nedayepishva.com/?p=66027&preview=true لینک کوتاه

   

   45 total views,  3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای