امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 16 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 17:39 | تعداد بازدید : 999 نفر | امتیاز خبر :
 • بازدید سرزده فرماندار از اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا

  فرماندار پیشوا به صورت سرزده از اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان بازدید کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه معاونین فرمانداری به صورت سرزده از ...

  فرماندار پیشوا به صورت سرزده از اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان بازدید کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه معاونین فرمانداری به صورت سرزده از اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بازدید و ضمن گفتگو با اسدپور رئیس این اداره با کارکنان آن دیدار کرد.

  فرماندار پیشوا در این بازدید اظهار داشت: ترویج فرهنگ وقف و گسترش موقوفات نیازمند مشارکت وسیع اجتماعی است و تحقق این امر مستلزم اطلاع رسانی و آگاه سازی در این عرصه است وجود بارگاه منور حضرت امامزاده جعفر(ع) برادر بلافصل امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س)، در پیشوا یک ظرفیت بی نظیر است و شکلگیری حلقه وصل و افزایش تعاملات این آستان های مقدس با یکدیگر موجبات توسعه منطقه را فراهم می آورد.

  عباسی تصریح کرد: معرفی حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) به نحوی که شایسته آن حضرت باشد نیازمند کارهای فرهنگی بوده واین ظرفیت باید به عنوان کانون و پرچمدار فعالیت های فرهنگی و مذهبی واقع شود.

  وی گفت: از آنجا که اثرگذاری اقدامات فرهنگی در طول زمان نمایان می شود هرحرکتی که در این راستا باید با دقت و برنامه ریزی و استمرار همراه باشد تا به نتیجه مطلوب و مورد نظر منتهی گردد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69006&preview=true لینک کوتاه

   65 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای