امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 15 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:20 | تعداد بازدید : 1541 نفر | امتیاز خبر :
 • بازدید رئیس دادگستری قرچک از شورای حل اختلاف

  رئیس دادگستری شهرستان قرچک از شورای حل اختلاف این شهرستان بازدید کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،رئیس دادگستری شهرستان قرچک با حضور در شورای حل اختلاف از روند خدمات رسانی به مراجعین بازدید ...

  رئیس دادگستری شهرستان قرچک از شورای حل اختلاف این شهرستان بازدید کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،رئیس دادگستری شهرستان قرچک با حضور در شورای حل اختلاف از روند خدمات رسانی به مراجعین بازدید کرد.

  فریدون محمدی طی این بازدید با تاکید بر رسالت ذاتی شوراها حل اختلاف در تلاش برای برقراری مصالحه و حل و فصل اختلافات طرفین دعوا اظهار کرد: همه باید تلاش کنیم فرهنگ صلح و سازش درجامعه گسترش پیدا کند و این کار تلاش مضاعف همه افرادی که در امر صلح و سازش سهیم هستند را می طلبد.

  وی افزود: این اقدامات در بسط گسترش و احیای فرهنگ و سنت اسلامی در صلح و سازش مفید و قابل تقدیر است و امیدواریم همواره این اقدامات با ارزش باعث کاهش طرح اختلافات در محاکم قضایی شود.

  محمدی همچنان با بررسی نحوه رسیدگی آمار ورودی و موجودی پرونده ها از تلاش های مسئولین و اعضا و کارکنان شورای حل اختلاف قدردانی کرد.

  براساس این بازدید در سال ۱۳۹۸ پرونده های وارده ۹۴۹۳ بوده، ۹۵۸۷پرونده مختومه و ۱۹۶۴ پرونده نیز صلح داده شده اند و همچنین در سه ماهه اول سال ۱۳۹۹ نیز ۲۰۴۶ پرونده وارده، ۱۸۳۹ پرونده مختومه و ۵۴۷ پرونده تحت عنوان گزارش بوده است.

  http://nedayepishva.com/?p=66081&preview=true لینک کوتاه

   103 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای