امروز : سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱ خرداد, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۱۸ | تعداد بازدید : 3878 نفر | امتیاز خبر :
 • بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب پیشوا

  به گزارش،ندای پیشوا: جمعی از کارکنان و مربیان آموزشی اداره آموزش پرورش شهرستان پیشوا از تصفیه‌خانه فاضلاب این شهر بازدید کردند. این بازدید در روز ۳۰ اردیبهشت‌ماه سال ۹۸ با هماهنگی اداره آموزش‌وپرورش ...

  به گزارش،ندای پیشوا: جمعی از کارکنان و مربیان آموزشی اداره آموزش پرورش شهرستان پیشوا از تصفیه‌خانه فاضلاب این شهر بازدید کردند.

  این بازدید در روز ۳۰ اردیبهشت‌ماه سال ۹۸ با هماهنگی اداره آموزش‌وپرورش پیشوا و به‌منظور آشنایی با تأسیسات و امتیازات طرح فاضلاب شهری انجام شد.

  در ادامه این گزارش آمده است: کارشناسان و متخصصان مستقر در تصفیه‌خانه فاضلاب پیشوا درزمینهٔ سایت‌های مختلف و تجهیزات بکار گرفته‌شده مطالبی را برای بازدیدکنندگان توضیح دادند.

  همچنین در این بازدید امتیازات زیست‌محیطی تصفیه‌خانه فاضلاب پیشوا و مصارف پساب تولیدی در بخش کشاورزی، آبیاری فضای سبز و صنعتی نیز تشریح شد.

  شایان‌ذکر است فاز نخست طرح فاضلاب شهری پیشوا با اجرای ۶۰ کیلومتر شبکه جمع‌آوری، ۶ کیلومتری خط انتقال و یک مدول تصفیه‌خانه فاضلاب به ظرفیت ۱۱ هزار و ۱۴۵ مترمکعب در شبانه‌روز بوده با حضور وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید که برای ایجاد تأسیسات فاز اول آن بالغ‌بر ۸۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، منابع داخلی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران هزینه شد.

  ۶۷۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای