امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 23 آوریل, 2018 | ساعت انتشار خبر : 13:49 | تعداد بازدید : 14947 نفر | امتیاز خبر :
 • بارش باران و خوشحالی کشاورزان در شهرستان پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ در سی و چهارمین روز از فصل بهار بارش باران پیشوا را در برگرفت و بیشترین بارش باران در شهرستان به ثبت رسید که این امر ...

  بارش باران و خوشحالی کشاورزان در شهرستان پیشوا

  بارش باران بهاری که از اوایل بامداد امروز در شهرستان پیشوا آغاز شده ، همچنان ادامه دارد و موجب خوشحالی مردم منطقه شده است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ در سی و چهارمین روز از فصل بهار بارش باران پیشوا را در برگرفت و بیشترین بارش باران در شهرستان به ثبت رسید که این امر خوشحالی کشاورزان منطقه را در پی داشت.

  امسال شهرستان پیشواهمانند بسیاری از شهرهای کشور شاهد نزولات آسمانی بوده است و از ابتدای سال تاکنون تداوم بارش‌ها و بارندگی‌ها طراوت خاصی به شهرستان بخشیده به طوری که کشاورزان از بارش‌های پی‌درپی و بی‌وقفه بسیار خوشحال بوده‌اند چرا که بارش باران نوید روزهای خوشی در آینده نزدیک برای کشت محصولات جالیزی و غلات در شهرستان را به همراه دارد.

  انتظار می رود با وجود بارش‌های اخیر در منطقه شاهد سال زراعی پربار شهرستان باشیم و با افزایش تولیدات کشاورزی روبه‌رو شویم و مردم منطقه به خاطر این امر شکرگذار خداوند منان هستند چرا که شهرستان پیشوا به دلیل پتانسیل بالا و شرایط اقلیمی خاص همه‌ساله محصولات کشاورزی زیادی را به شهرستان ها صادر می‌کند که هم‌اکنون بارش بارندگی‌های اخیر این امر را دوچندان خواهدکرد.

   404 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای