امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 1 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 20:08 | تعداد بازدید : 1303 نفر | امتیاز خبر :
 • باد و باران مهمان سیزده‌بدر تهران خواهد بود

  مدیرکل هواشناسی استان تهران از فعالیت سامانه بارشی در سیزدهم فروردین خبر داد و گفت: طی سه روز آینده، وضعیت جوی استان تهران همراه با آسمانی نیمه ابری و در بعضی ساعات ...

  مدیرکل هواشناسی استان تهران از فعالیت سامانه بارشی در سیزدهم فروردین خبر داد و گفت: طی سه روز آینده، وضعیت جوی استان تهران همراه با آسمانی نیمه ابری و در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در بخش‌های شمالی و ارتفاعات گاهی رگبار و رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس داده‌های هواشناسی طی سه روز آینده، وضعیت جوی استان تهران همراه با آسمانی نیمه ابری و در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.

  وی در ادامه گفت: طی این روزها در پاره‌ای از نقاط به ویژه بخش‌های شمالی و ارتفاعات گاهی رگبار و رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

  مدیرکل هواشناسی استان تهران افزود: هوای تهران در سیزدهم فروردین همراه با رگبار باران، وزش باد شدید موقت، در بعضی نقاط رعدوبرق و احتمال بارش تگرگ و در ارتفاعات رگبار و کولاک برف پیش‌بینی می‌شود.

  جلالی یادآور شد: از جمعه شب تا صبح یکشنبه در بخش‌های مرکزی و جنوبی استان وزش باد شدید با احتمال وزش گردوخاک مورد انتظار است و احتمال بروز خسارت به تأسیسات سبک، سقوط اجسام، شکستن درختان فرسوده و سرمازدگی نهال‌ها و شکوفه‌ها وجود دارد.

  وی با اشاره به اینکه دمای هوا طی امروز و فردا افزایش داشته و در روز شنبه کاهش دما رخ خواهد داد، خاطرنشان کرد: وضعیت جوی استان در روزهای یکشنبه و دوشنبه، آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات فیروزکوه با احتمال بارش باران پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69914&preview=true لینک کوتاه

   42 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای