امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 28 فوریه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:49 | تعداد بازدید : 10095 نفر | امتیاز خبر :
 • باحضور مسئولین استانی و شهرستانی؛ ۲ خانه ورزش روستایی در پیشوا افتتاح شد .

  دو خانه ورزش در روستاهای «چالتاسیان» و« سرگل» شهرستان پیشوا، همزمان با هفته فرهنگی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد. صبح پنجشنبه آئین افتتاح ۲ خانه ورزش روستایی با ...

  دو خانه ورزش در روستاهای «چالتاسیان» و« سرگل» شهرستان پیشوا، همزمان با هفته فرهنگی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

  صبح پنجشنبه آئین افتتاح ۲ خانه ورزش روستایی با حضور حسین عباسی، کیومرث کلانتری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان و مردم روستاهای چالتاسیان و سرگل برگزار شد.

  به گزارش ندای پیشوا: جمعا در سال جاری ۶ خانه ورزش روستایی در منطقه تجهیز و به بهره برداری رسیده است.

  خانه ورزش روستای چالتاسیان در فضایی به مساحت ۱۲۰ مترمربع توسط دهیاری احداث و تجهیزات ورزشی آن اعم از میز تنیس، میز فوتبال دستی، دارت با پایه،۳۰ تشک تاتامی و میز شطرنج با اعتبار حدود ۱۰۰ میلیون ریال از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و فدراسیون روستایی عشایری تأمین شده است.

  گفتنی است که خانه ورزش روستایی سرگل در فضایی به مساحت ۵۰ مترمربع توسط دهیاری احداث شده و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و فدراسیون روستایی عشایری این خانه ورزش را با اعتبار حدود ۱۰۰ میلیون ریال به لوازم ورزشی اعم از میز تنیس، میز فوتبال دستی، دارت با پایه، ۳۰ تشک تاتامی و میز شطرنج تجهیز کرده اند.

  ۱,۳۵۶ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای