امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 30 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:37 | تعداد بازدید : 8561 نفر | امتیاز خبر :
 • ایستگاه فرهنگی مقاومت فاطمی در پیشوا افتتاح شد

  حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در گفت‌وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: با توجه به ایام شهادت حضرت فاطمه (س) و در پیش بودن دهه مبارک ایام الله فجر ...

  حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در گفت‌وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: با توجه به ایام شهادت حضرت فاطمه (س) و در پیش بودن دهه مبارک ایام الله فجر و به یاد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ایستگاه فرهنگی مقاومت فاطمی در شهرستان پیشوا افتتاح شد.

  وی افزود: در این ایستگاه فرهنگی غرفه‌های متعددی مانند نمایشگاه کتاب آدینه مختص کتب و وسایل شهدا، تصاویر شهدا، غرفه فرهنگی و سالن اجتماعات و پخش فیلم شهدایی و ایستگاه صلواتی  فعالیت می‌کنند.

  حجت‌الاسلام باقری تصریح کرد: این کار فرهنگی در شهرستان به همت قرارگاه فرهنگی مذهبی حضرت صاحب الامر(عج) و قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) و گردان عملیاتی امام حسین(ع) و حوزه علمیه فاطمیه افتتاح شده و تا پایان دهه فجر و ۲۲ بهمن از ساعت ۱۶ تا ۲۰ هرشب در کنار فرماندهی انتظامی شهرستان برقرار خواهد بود.

  وی با اشاره به حضور مهمانان کشوری و بین‌المللی در این ایستگاه فرهنگی عنوان کرد: از مهمانان کشوری و بین‌المللی نیز دعوت شده و از ویژه‌ترین مهمان بین‌المللی این ایستگاه فرهنگی آقای ابوشریف نماینده جهاد اسلامی در تهران خواهند بود که در روزهای آینده وارد پیشوا شده و از ایستگاه مقاومت فاطمی بازدید می‌کنند.

  ۲۷۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای