امروز : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 25 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 11:51 | تعداد بازدید : 2702 نفر | امتیاز خبر :
 • #ایران_قوی/ حماسه ۲۸ خردادماه روح تازه‌ای در کالبد کشور جاری خواهد کرد/ مردم قرچک در رویدادهای انقلاب کارنامه درخشانی داشته‌اند

  فرماندار قرچک گفت: بدون تردید هدف اصلی دشمنان دلسرد کردن ملت از پیمودن مسیر پرافتخار تحقق اهداف انقلاب اسلامی است./ بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی ندای پبشوا ...

  فرماندار قرچک گفت: بدون تردید هدف اصلی دشمنان دلسرد کردن ملت از پیمودن مسیر پرافتخار تحقق اهداف انقلاب اسلامی است./

  بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی ندای پبشوا اظهار داشت: حماسه ۲۸ خردادماه با حضور پرشور و آگاهانه مردم پای صندوق‌های رای، روح تازه‌ای در کالبد کشور جاری خواهد ساخت.
  بهمن خطیبی افزود: انتخابات بعنوان شاخصه و مظهر مردم سالاری و تجلی رکن جمهوریت نظام و از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و در طول این چهار دهه، مردم نیز با یقین به این موضوع همواره با حضور در صحنه انتخابات، ضمن مأیوس ساختن دشمنان، سرنوشت سیاسی کشور را تعیین کرده‌اند.
  وی خاطرنشان کرد: بدون تردید هدف اصلی دشمنان دلسرد کردن ملت از پیمودن مسیر پرافتخار تحقق اهداف انقلاب اسلامی است.
  خطیبی ادامه داد: در طی سال‌های عمر بابرکت انقلاب، آحاد ملت بزرگ ایران اسلامی، همواره با تاسی به وصایای گهربار امام راحل و در عمل به رهنمودهای ارزنده مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) شرکت در انتخابات را نه‌تنها به‌عنوان یک وظیفه دینی و ملی، بلکه به‌عنوان حق قانونی برای تعیین سرنوشت فرض نموده و بدان عمل کرده‌اند.
  فرماندار قرچک با بیان اینکه مردم این شهرستان کارنامه‌ درخشانی از حضور در صحنه‌های انقلاب اسلامی دارند، اذعان کرد: از تمامی مردم فهیم این شهرستان دعوت می‌نمایم این بار نیز حماسه‌ای عظیم از حضور آگاهانه و متعهدانه خویش به ثبت برسانند.
  وی در پایان تاکید کرد : فرمانداری نیز بعنوان مجری برگزاری انتخابات، پایبندی به مرّ قانون، بی‌طرفی و امانت‌داری را سرلوحه کار خود قرار داده تا با برگزاری یک انتخابات سالم و با مشارکت حداکثری، شاهد نقش آفرینی در تثبیت پایه‌های نظام جمهوری اسلامی باشیم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70460&preview=true لینک کوتاه

   312 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای