امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 27 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 10:10 | تعداد بازدید : 2229 نفر | امتیاز خبر :
 • #ایران_قوی/ بسیج ، بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی

  رئیس شورای شهرستان اسلامشهر گفت:بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی در 42 سال گذشته بسیج بوده است./ امین اسدی در گفتگو با خبرنگار ندای پیشوا با اشاره به اهمیت موضوع انتخابات اظهار داشت: در ۴۲ ...

  رئیس شورای شهرستان اسلامشهر گفت:بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی در ۴۲ سال گذشته بسیج بوده است./

  امین اسدی در گفتگو با خبرنگار ندای پیشوا با اشاره به اهمیت موضوع انتخابات اظهار داشت: در ۴۲ ساله گذشته در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  انتخابات متعددی برگزار شده است و این نتیجه این است که مردم بر انتخاب ارکان حکومت تاثیر مستقیم داردند.

  رئیس  شورای شهرستان اسلامشهر گفت: همواره حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای  باعث مایوسی و نا امید شدن دشمنان ایران اسلامی شده است.

  وی افزود: در این شرایط  بد اقتصادی باید نگاه ویژه‌ای به انتخابات داشته باشیم، در وهله اول با حضور حداکثری خود در انتخابات و وهله دوم با انتخاب اصلح ترین فرد برنامه های دشمنان کوردل را نقش بر اب کنیم.

  اسدی بیان داشت:مردم ما شرایط را به خوبی درک می‌کنند  همانطور که در ۴۲ سال گذشته  پایکار انقلاب بودند در بحث های اصلی نظام نیز همچنان پای کار هستند.

  رئیس شورای شهرستان اسلامشهر گفت: در زمان جنگ این مردم ۱۲۰ هزار شهید را در راه انقلاب فدا کردند و این نشان از آن دارد که مردم ما برای انقلاب جانشان را نیز میدهند.

  وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مباحث اقتصادی گفت: ما باید در راستای اجرای عملی به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد گام برداریم و باید بستر کار و سرمایه گذاری را در کشور فراهم کنیم.

  اسدی گفت: ما در کشورمان یک سرمایه انسانی بزرگ  بنام بسیج را که خود  از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است داریم.

  وی افزود: درهمه مواقعی که مردم مشکل داشته‌اند ، بسیج در نوک پیکان بوده ؛ در ایام اخیر نمونه کار بسیجی و کار جهادی را در طرح شهید سلیمانی دیدم و تاثیر شگفت انگیز آن را در بحث کنترل کرونا در سطح جامعه حس کردیم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70501&preview=true لینک کوتاه

   293 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای