امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 25 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 22:43 | تعداد بازدید : 2235 نفر | امتیاز خبر :
 • #ایران_قوی/ از مولفه های قوی شدن ایران حضور مردم در پای صندوق های رای است

  مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: بعد از لطف پروردگار، ایران قوی با تکیه بر قدرت مردم بیش از هر قدرت دیگری استحکام خواهد داشت ...

  مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: بعد از لطف پروردگار، ایران قوی با تکیه بر قدرت مردم بیش از هر قدرت دیگری استحکام خواهد داشت و یکی از مولفه های قوی شدن و قوی ماندن کشور حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است./

  مهدی شریفیان در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا در رابطه با مولفه های قدرت کشور در حوزه غرب آسیا و در معادلات بین المللی گفت : قطعا عوامل متعددی در حوزه های مختلف بر قدرتمند شدن کشور تاثیر دارد و هرچه کارآمدی نظام در زمینه های مختلف افزایش یابد ما شاهد قوی تر شدن و اثر گذار بودن کشور در معادلات مختلف سیاسی منطقه ای و بین المللی خواهیم بود.
  وی با تاکید بر تاثیر حضور پر افتخار ایران در محور مقاومت گفت: موفقیتهایی که با حضور در محور مقاومت و دفاع از کشورمان و کشورهای مسلمان داشتیم باعث شده تا دیگر قدرتها از آن فضای گذشته فاصله بگیرند و تقریبا دیگر تصمیمی بدون در نظر گرفتن ایران در منطقه گرفته نشود.
  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در کنار این مولفه مقاومت، ایران قوی با تکیه بر مردم بیش از هر قدرت دیگری استحکام خواهد داشت و یکی از مولفه های قوی شدن و قوی ماندن کشور حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است.
  شریفیان افزود: هر جریان، مرام، مسلک و فردی که دل در گرو عزت و آبادانی و سربلندی ایران عزیز داشته باشد قطعا در انخابات مشارکت خواهد کرد و باور من این است که حضور گسترده مردم در عرصه های اجتماعی و سیاسی برکات بیشماری دارد که تقویت قدرت ملی و تامین منافع ملی از این دستاوردهای حضور مردم در انتخابات است.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70468&preview=true لینک کوتاه

   189 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای