امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 28 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 10:20 | تعداد بازدید : 3844 نفر | امتیاز خبر :
 • #ایران-قوی/ مشارکت حداکثری؛ ضامن امنیت ملی / دشمن می‌خواهد منافقین را روی کار بیاورد

  معاون سیاسی شورای مرکزی حزب مؤتلفه تضمین امنیت ملی را نخستین دستاورد مشارکت بالای مردم در انتخابات توصیف کرد و گفت: دشمنان انقلاب و نظام منتظر هستند تا مردم رأی خود را ...

  معاون سیاسی شورای مرکزی حزب مؤتلفه تضمین امنیت ملی را نخستین دستاورد مشارکت بالای مردم در انتخابات توصیف کرد و گفت: دشمنان انقلاب و نظام منتظر هستند تا مردم رأی خود را از نظام بردارند تا به قول خودشان فاتحه نظام را بخوانند./

  محمدکاظم انبارلویی، معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی ندای پیشوا اظهار داشت: انتخابات در حالی برگزار می‌شود که دولت کنونی کمترین محبوبیت را در میان دولت‌های ۴۰ سال اخیر جمهوری اسلامی دارد. به دلیل عملکرد ضعیف دولت در حوزه سیاست خارجی، سیاست داخلی و سیاست‌های اقتصادی و عدم برآورده کردن مطالبات معیشتی مردم و عدم اجرای وعده‌هایی که داده؛ طبیعتاً افرادی که به این دولت رأی داده‌اند، ناامید هستند.

  وی افزود: سیاست این دولت در انتخابات، رقیب‌هراسی بوده و هر صفت زشتی را به رقیب خودش نسبت داده و اجازه نداده وقتی مردم از او بازگشتند دوباره به سمت رقیب بازگردند. یکی از دلایل کاهش مشارکت همین رفتار دولت است.

  باید رو بصیرت مردم حساب باز کرد

  این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه باید روی بصیرت مردم حساب باز کرد، گفت: مردم باید بدانند واقعاً چه کسانی دلسوز آنها هستند تا به این واسصه پای صندوق‌های رأی بیایند.

  انبارلویی بیان داشت: البته اقداماتی هم توسط دشمن در حال انجام است به خصوص اینکه چنین دشمنی‌هایی توسط منافقین و سلطنت‌طلب‌ها در حال مدیریت است و جنگ روانی را در رابطه با مسئله برجام و سایر مسائل عنوان می‌کنند تا شاید باعث کاهش مشارکت شود.

  او با بیان اینکه نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد بیش از ۵۰ درصد مردم در انتخابات مشارکت خواهند کرد، گفت: ۲۰ درصد هم گفته‌اند که اگر نامزد کارآمدی در انتخابات حضور داشته باشد، در انتخابات شرکت خواهند کرد؛ بنابراین باید سعی کرد تا نامزدهایی که مورد توجه مردم هستند، کارآمد هستند و می‌توانند با فساد مقابله داشته باشند و کارخانه‌های تعطیل‌شده را بازراه‌اندازی کنند؛ در معرض رأی مردم قرار بگیرند.

  دشمن می‌خواهد منافقین را روی کار بیاورد

  معاون سیاسی شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تضمین امنیت ملی را نخستین دستاورد مشارکت بالای مردم در انتخابات توصیف کرد و عنوان داشت: دشمنان انقلاب و نظام منتظر هستند تا مردم رأی خود را از نظام بردارند تا به قول خودشان فاتحه نظام را بخوانند تا منافقین یا سلطنت‌طلب‌ها یک نظام جدید را برپا کنند.

   انبارلویی گفت: دومین مزیت مشارکت بالا در انتخابات این است که رئیس جمهور به پشتوانه رأی مردم می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد؛ زیرا مباره با فساد و رانت نیازمند این است که رئیس جمهور از پشتوانه رأی بالایی برخوردار باشد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70523&preview=true لینک کوتاه

   287 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای