امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 28 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 10:09 | تعداد بازدید : 3903 نفر | امتیاز خبر :
 • #ایران-قوی/ مردم به نظام قدرت و مشروعیت می‌بخشند

  مشاور سابق رئیس جمهور در دولت دهم گفت: نظام جمهوری اسلامی یک نظام مردمی است و این مردم هستند که به جمهوری اسلامی قدرت و مشروعیت می‌بخشند./ لطف‌الله فروزنده، عضو  شورای مرکزی جمعیت ...

  مشاور سابق رئیس جمهور در دولت دهم گفت: نظام جمهوری اسلامی یک نظام مردمی است و این مردم هستند که به جمهوری اسلامی قدرت و مشروعیت می‌بخشند./

  لطف‌الله فروزنده، عضو  شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و مشاور رئیس دولت دهم در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی ندای پیشوا اظهار داشت: برای افزایش مشارکت حداکثری دولت باید امور معیشتی مردم را تسهیل کند؛ زیرا وضعیت معیشتی خیلی خوب نیست و این مسئله مردم را اذیت می‌کند و بخش قابل توجهی از مشکلات فعلی به خاطر عملکرد نامطلوب دولت بوده و خود او هم باید پاسخگوی وضعیت کنونی باشد.

  وی افزود: همچنین جناح‌ها و احزاب سیاسی موظف هستند به خاطر کشور و نظام هم که شده مردم را امیدوار کنند. یعنی طوری صحبت کنند و اظهارنظر داشته باشند که هم برای  مردم باورپذیر باشد و هم به امید و نشاط جامعه خدشه وارد نشود و همچنین مردم این را درک کنند که قرار است با مشارکت خود در انتخابات تحول جدی در کشور ایجاد کنند.

  این فعال سیاسی اصولگرا نقش رسانه‌ها را در تشویق مردم به مشارکت حداکثری، مهم و ضروری ارزیابی کرد و گفت: رسانه‌ها باید برای افکار عمومی جا بیندازند که انتخابات بسیار مهم است و اگر قرار است تغییراتی در سیستم مدیریتی کشور ایجاد شوئد، این مهم از مسیر انتخابات امکان‌پذیر است.

  فروزنده بیماری کرونا را یکی از موانع  مشارکت حداکثری عنوان کرد و افزود: مسئولان بهداشت و درمان کشور باید هرچه سریع‎تر مقدمات تزریق واکسن کرونا را تسهیل کنند تا بخش عمده‌ای از مردم این واکسن را دریافت کنند.

  او بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی یک نظام مردمی است و این مردم هستند که به جمهوری اسلامی قدرت و مشروعیت می‌بخشند و هرچقدر مردم بیشتر پشتیبانی کنند، قدرت نرم نظام افزایش می‌یابد. نظامی که مشارکت سیاسی  مردم در آن بالاست، اقتدار بیشتری هم در داخل و هم در خارج از کشور دارد.

   عضو  شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: مشارکت حداکثری به نوعی نشان‌دهنده احساس مسئولیت شهروندان نسبت به سرنوشت کشورشان است و امید و نشاط را برای جامعه در پی خواهد داشت.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70520&preview=true لینک کوتاه

   310 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای