امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 28 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 09:42 | تعداد بازدید : 1439 نفر | امتیاز خبر :
 • #ایران-قوی/ رئیس جمهور خادم مردم باشد، نه حافظ منافع حزبی

  نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: رئیس جمهور آینده باید خادم مردم باشد، نه آنکه منافع حزبی و شخصی را دنبال کند/ حجت‌الاسلام محمد سبزی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی  ...

  نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: رئیس جمهور آینده باید خادم مردم باشد، نه آنکه منافع حزبی و شخصی را دنبال کند/

  حجت‌الاسلام محمد سبزی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی  ندای پیشوا اظهار کرد: انقلاب اسلامی برخاسته از بطن مردم است و مشارکت بالای آن‌ها در عرصه انتخابات ضامن اقتدار و امنیت کشور است.

  وی گفت: از این‌رو  رسانه‌ها و نخبگان جامعه باید با بصیرت‌افزایی زمینه حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو را فراهم آوردند، تا با انتخاب فرد اصلح زمام امور قوه مجریه به رئیس جمهور بعدی سپرده شود.

  نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس در بیان معیارهای انتخاب اصلح و ضرورت آگاهی‌بخشی در این باره به مردم، بیان کرد: رئیس جمهور کسی است که در راس امور اجرایی کشور قرار دارد و همه قوانین و امور زیر نظر او باید اجرایی شوند.

  سبزی خاطرنشان کرد: بر این اساس رئیس جمهور باید فردی مردمی، دلسوز، انقلابی، جوان و دارای روحیه کار جهادی باشد که در این صورت وزرا و مدیران دولت او از این روحیات برخوردار خواهند بود.

  وی ادامه داد: کسی که با رای ملت در مسند ریاست جمهوری کشور قرار می‌گیرد، باید خود را خادم مردم دانسته و بی‌توجه به منافع حزبی و شخصی تنها برای حل مشکلات جامعه و گشودن گره‌ها از زندگی مردم تلاش کند.

  نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس افزود: ایران کشوری غنی با ظرفیت‌های بیشمار در حوزه‌های کشاورزی، نفت، گاز، مواد پتروشیمی و البته مهم‌تر از همه نخبگان و جوانان بااستعداد و توانمند است، بنابراین بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها می‌تواند پیشرفت کشور را شتاب بخشیده و موجب خنثی‌سازی اثر تحریم‌ها شود.

  سبزی گفت: در دولت‌های یازدهم و دوازدهم مدام شعار تدبیر را شنیدیم، اما در عمل بی‌تدبیری دیدیم، بنابراین گره زدن همه مسائل کشور به مذاکره با غرب و نه تنها گرهی باز نکرده که بر دشمنی دشمنان افزوده است.

  وی اظهار بیان داشت: دولت تدبیر در چهار سال نخست روی کار آمدن عملکرد خوبی نداشت، اما با استفاده از ابزار تبلیغات، هیاهو، دروغ و تحریف واقعیت‌ها بار دیگر روی کار آمد و اوضاع آن شد که امروز می‌بینیم.

  نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که آزموده را آزمودن خطا است، تصریح کرد: مردم باید ارزش‌ها را ملاک انتخاب خود قرار داده و بی‌توجه به جوسازی‌ها با بصیرت و هوشمندی سهمی در مشارکت عمومی برای انتخاب سالم و درست داشته باشند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70508&preview=true لینک کوتاه

   230 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای