امروز : دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 28 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 10:59 | تعداد بازدید : 3825 نفر | امتیاز خبر :
 • #ایران-قوی/ دولت آینده ظرفیت نیروی ‌جوان انقلابی را دریابد

  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت آینده باید چابک و پای کارحل مشکلات مردم بوده و از ظرفیت نیروی جوان انقلابی غافل نماند./ احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار ندای ...

  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت آینده باید چابک و پای کارحل مشکلات مردم بوده و از ظرفیت نیروی جوان انقلابی غافل نماند./

  احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا در ارتباط با شاخصه‌های دولت آینده، اظهار کرد: دولت سیزدهم باید با ملاک قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای  به ظرفیت ‌جوانان انقلابی داشته باشد.

  وی گفت: دولت آینده باید برای حرکت و حل مشکلات جامعه چابک بوده و منتظر تداوم مذاکرات و ارتباط با غربی‌ها نباشد، چرا که چند سال مذاکره در دولت‌های یازدهم و دوازدهم دستاورد و نتیجه‌ای به همراه نداشت.

  نماینده مردم همدان در خانه ملت خاطرنشان کرد: دولتی باید با آراء مردمی روی کار بیاید که متکی به ظرفیت‌های بومی، نیروها و جوانان انقلابی بوده و برای حل مشکلات کشور چشم به بیرون ندوزد، چرا که تنها خود قادر به حل مسائل داخلی هستیم.

  فلاحی تاکید کرد: دولت باید با رصد دقیق دغدغه‌ها و مطالبات همه اقشار جامعه به دور از شعارزدگی  و با برنامه‌ریزی دقیق و درست درصدد عبور از تنگناها برآمده و نسبت به مشکلات مردم بی‌تفاوت نباشد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات پیش‌رو، گفت: هر اندازه مشارکت مردم در این عرصه انتخاباتی بالاتر باشد، رئیس جمهور برآمده از آراء مردمی از پشتوانه قوی‌تری برخوردار خواهد بود.

  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش رسانه‌های معاند برای جلوگیری از حضور مردم در پای صندوق‌های رای و برگزاری انتخاباتی با حداقل مشارکت عمومی، ادامه داد: قشرهای مختلف جامعه باید با بصیرت و بینش سیاسی به این تکلیف خود عمل کرده و از بین نامزدهای انتخاباتی فرد اصلح را انتخاب کنند.

  فلاحی اظهار کرد: در آستانه برگزاری انتخابات باید رسانه‌ها با ارائه معیارهای انتخاب اصلح و آگاهی‌بخشی به جامعه در این باره بستر برای مشارکت حداکثری و البته هوشمندانه آن‌ها در این عرصه مهم سیاسی فراهم کنند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70526&preview=true لینک کوتاه

   292 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای