امروز : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 6 سپتامبر, 2014 | ساعت انتشار خبر : 12:23 | تعداد بازدید : 995 نفر | امتیاز خبر :
 • برنامه های هفته دفاع مقدس بخش جلیل آباد اعلام شد

  برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس بخش جلیل آباد از توابع شهرستان پیشوا اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جلسه هماهنگی و بزرگداشت هفته دفاع مقدس بخش جلیل آباد با حضور بخشدار، ...

  برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس بخش جلیل آباد از توابع شهرستان پیشوا اعلام شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جلسه هماهنگی و بزرگداشت هفته دفاع مقدس بخش جلیل آباد با حضور بخشدار، دهیاران و دیگر مسئولان ادارات بخش جلیل آباد برگزار شد.

  در ابتدای این جلسه، الله بخش حبیبی بخشدار جلیل آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، گفت: امنیت و آسایش امروز کشور را مدیون ایثارگری ها، از خودگذشتگی ها و رشادت های رزمندگان اسلامی و شهدای عزیزمان در طول هشت سال جنگ تحمیلی هستیم و هر چه داریم از خون شهدا، رهنمودهای امام راحل(ره)، رهبری های پیامبرگونه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

  حبیبی افزود: جوانان کشور ما در طول هشت سال دفاع مقدس غیورانه جنگیدند و به برکت همین رشادت هاست که اکنون کشور ما امن ترین کشور در سطح دنیا است و امروز جهان اذعان می کند که ایران در جهت دهی به مسائل بزرگ دنیا نقش موثر و سرنوشت سازی دارد و هرجا که انقلاب اسلامی اراده کند می تواند تاثیرگذار باشد.

  بخشدار جلیل آباد با بیان اینکه این افتخارات به راحتی به دست نیامده اند، بیان کرد: صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی بر همگان ضروری است و ایام دفاع مقدس فرصت مناسبی برای ارج نهادن بر این افتخارات است که باید با برنامه های بارز و ارزنده در راستای حفظ و نگهداری از آنها همت گمارد.

  وی با بیان فعالیت ها و برنامه های هفته دفاع مقدس، افزود: بازدید از خانواده معظم شهدا، عطرافشانی و گلباران مزار شهدا، تهیه بنر شهدای بخش جلیل آباد، آذین بندی خیابان ها و زیباسازی محیطی، برپایی ایستگاه های صلواتی، مراسم خاطره نویسی و مواردی از این قبیل از عمده ترین برنامه های پیش رو در هفته دفاع مقدس است.

  بخشدار جلیل آباد با اشاره به اینکه نامگذاری میادین و خیابانها به نام مطهر شهدا کار بسیار پسندیده ای است، اظهار داشت: تمام تلاشمان بر این است که نام شهدا پرآوازه بماند و همواره بر آسمان زندگی مان در سطح بخش و محله بدرخشد و در این راستا باید معابر و میادین به نام شهدای والا مقام مزین و نامگذاری شوند تا هر چه بیشتر یاد و خاطره آنان در اذهان مردم تداعی شده و به نسل هایی که زمان جنگ را ندیده اند منتقل گردد.

  گفتنی است در این جلسه هر یک از دهیاران و مسئولان حاضر به بیان برنامه های پیشنهادی خود در ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

  ۱۹۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای