امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 3 ژوئن, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:10 | تعداد بازدید : 8354 نفر | امتیاز خبر :
 • ایجاد

  دو پایگاه اوقات فراغت در راه اندازی می شود.       به گزارش ندای پیشوا؛ جلسه هماهنگی پایگاه های تابستانی اوقات فراغت مدارس با توجه ویژه به شهرک های شهرستان با حضور رحیم جهانی مدیر ...

  دو پایگاه اوقات فراغت در راه اندازی می شود.

   

   

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ جلسه هماهنگی پایگاه های تابستانی اوقات فراغت مدارس با توجه ویژه به شهرک های شهرستان با حضور رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش ، رابطی رئیس جمعیت هلال احمر ، حجت اسلام مهدوی رئیس اداره تبلیغات ، نماینده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بسیج دانش آموزی ، نماینده اداره تربیت بدنی ، مسئول نهاد کتابخانه های عمومی و معاون و کارشناسان حوزه پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش برگزار شد.

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا بیان کرد: هدف از برگزاری این جلسه هماهنگی برای تشکیل دو پایگاه اوقات فراغت در تابستان با برنامه های متنوع برای دانش آموزان است.

  جهانی افزود: این پایگاه ها برای دانش آموزان رایگان می باشد که با همکاری ادارات شهرستان از اول تیر ماه لغایت ۱۵ شهریور ماه به مدت ۱۸ جلسه برگزار می گردد.

  مدیر آموزش و پرورش پیشوا خاطر نشان کرد: بدلیل نگاه ویژه به شهرک های بالا دستی شهرستان دو پایگاه اوقات فراغت در آموزشگاه خورشید هشتم برای دختران و آموزشگاه مشکینی برای پسران با محور فعالیت های قرآنی ، هنری ، ورزشی و … تشکیل می گردد.

   

  ۵۴۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای