امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۷ شهریور, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۲۳ | تعداد بازدید : 7247 نفر | امتیاز خبر :
 • ایجاد ۹۵۰ هزار شغل در کشور در کنار تلاش دولت نیازمند حمایت کارآفرینان است

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: ایجاد ۹۵۰ هزار شغل عدد درستی برای برطرف کردن مشکل اشتغال است اما این مهم به تنهایی توسط دولت محقق نمی‌شود و دولت برای تحقق آن دست ...

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: ایجاد ۹۵۰ هزار شغل عدد درستی برای برطرف کردن مشکل اشتغال است اما این مهم به تنهایی توسط دولت محقق نمی‌شود و دولت برای تحقق آن دست به سوی کارآفرینان دراز می‌کند. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حسینعلی امیری امروز در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی هفته دولت در پیشوا ضمن تبریک این هفته و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: کسانی که با مشی سیاسی خود به عنوان چهره‌های تابناک و به عنوان چهره‌های ماندگار در تاریخ باقی ماندند شهید رجایی و باهنر بودند.

  وی گفت: افراد زیادی در پست‌های مدیریتی در کشور سراغ داریم که با رفتن‌شان دفتر زندگی‌شان بسته شده، اما شهید رجایی و باهنر با وجود گذشت زمان از شهادت‌شان به عنوان الگو معرفی می‌شوند، چون این افراد نیت‌شان خدایی بود و بر اعتقادات‌شان پای فشردند و خداوند به خاطر نیت خیر آنها و عشق به خدمت از آنها چهره‌هایی ماندگار باقی گذاشت.

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه امیدوارم مدیران و کسانی که خدمت به نظام می‌کنند به زندگی و مشی سیاسی و فرهنگی این دو شهید بزرگوار توجه کنند و با الگوپذیری از مشی و روش آنها مسیر رستگاری را بپیمایند افزود: شرایطی که اکنون در آن قرار گرفتیم، نسبت به ۵ سال پیش به پشتوانه هدایت‌های مقام معظم رهبری در مسیر مناسبی است.

  امیری با بیان اینکه ریسک اقتصادی در کشور وجود ندارد و با این پیش‌فرض کشورها با ما رابطه اقتصادی دارند گفت: سال گذشته صادرات بر واردات پیشی گرفت، همه اینها یعنی در کشور ما ثبات و امنیت برقرار شده و روند رو به بهبودی داشتیم و فرصت برای توسعه کشور فراهم شده است.

  وی نگاه دولت به کارآفرینان را به عنوان مجاهدان صحنه اقتصادی دانست و افزود: از مدیرانی که در امر کارآفرینی و تحقق پروژه‌ها کمک می‌کنند تقدیر به عمل می‌آورم و امید است کارآفرینان جهت توسعه پیش از پیش شهرستان اقدام کنند.

  امروز با حضور دکتر امیری دو پروژه پایانه صادراتی جنوب شرق استان و کارخانه لبنی در روستای چالتاسیان کلنگ زنی شد و فاز سوم پارک خانواده با هزینه حدود ۴۰۰ میلیون تومان راه اندازی شد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای