امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 25 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 09:11 | تعداد بازدید : 5541 نفر | امتیاز خبر :
 • ایجاد خانه‌های هلال در روستاهای پیشوا

  بخشدار جلیل‌آباد از توابع شهرستان پیشوا گفت: به منظور برگزاری دوره‌های آموزشی و واکنش روستاییان نسبت به عوامل غیرمترقبه یا بلایای طبیعی به زودی خانه‌های هلال در جلیل‌آباد و دیگر روستاهای پیشوا ...

  بخشدار جلیل‌آباد از توابع شهرستان پیشوا گفت: به منظور برگزاری دوره‌های آموزشی و واکنش روستاییان نسبت به عوامل غیرمترقبه یا بلایای طبیعی به زودی خانه‌های هلال در جلیل‌آباد و دیگر روستاهای پیشوا ایجاد می‌شود.
  به گزارش ندای پیشوا: سیدمصطفی قاسمی، بخشدار جلیل‌آباد توابع شهرستان پیشوا اظهار کرد: جمعیت هلال احمر با بهره‌مندی از نیروهای داوطلب جوان و همچنین افراد مجرب و متخصص یک ظرفیت عظیم جهت ارائه آموزش‌های ترویجی در حوزه‌های مختلف امدادی، بهداشتی و… در سطح روستاها است.

  وی افزود: احداث و فعال‌سازی خانه‌های هلال در روستاها جهت برگزاری دوره‌های آموزشی به منظور افزایش آمادگی و ایجاد توانایی واکنش سریع در بین روستاییان به‌هنگام بروز حوادث غیرمترقبه و یا بلایای طبیعی بسیار ضروری است و بطور جدی پیگیر تحقق این امر در بخش جلیل‌آباد و دیگر روستاهای پیشوا هستیم.

  قاسمی تصریح کرد: برپایی ایستگاه‌های سلامت و ارائه خدمات بهداشتی، غربالگری و ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی در روستاها یکی دیگر از طرح‌هایی است که با همکاری هلال احمر درصدد اجرای آن هستیم.

  ۵۳۰ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای