امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 9 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:42 | تعداد بازدید : 674 نفر | امتیاز خبر :
 • ایجاد تعاونی آب بران در پیشوا

  معاون فرماندار پیشوا با اشاره به تشدید نظارت بر نحوه تقسیم و توزیع آب میان کشاورزان گفت: تعاونی آب بران در پیشوا ایجاد خواهد شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کردستانی معاون ...

  معاون فرماندار پیشوا با اشاره به تشدید نظارت بر نحوه تقسیم و توزیع آب میان کشاورزان گفت: تعاونی آب بران در پیشوا ایجاد خواهد شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کردستانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان پیشوا در نشست مشترک شورای کشاورزی و ستاد تسهیل این شهرستان اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های کشاورزی پیشوا و اهمیت آب در توسعه این حوزه ایجاد تعاونی آب بران به منظور مدیریت و افزایش بهره وری منابع ضروری است.

  وی افزود: تشکیل این تعاونی علاوه بر افزایش مشارکت ذی نفعان موجب هماهنگی و نظارت بیشتر بر تقسیم و توزیع آب میان کشاورزان می گردد.

  کردستانی تصریح کرد: سازوکار و مقدمات تشکیل تعاونی آب بران در شهرستان فراهم شده و نیاز است با همت دستگاه های متولی از جمله جهاد کشاورزی و امور آب منطقه این مهم هرچه سریعتر به سرانجام برسد فراگیر شدن این گونه تشکل ها در صورتی که فرایند ایجاد آن ها به طور صحیح و به صورت کارشناسی انجام پذیرد موجب توسعه پایدار و مدیریت پهنه مصرف آب کشاورزی می شود.

  وی گفت: با توجه به اهمیت حوزه کشاورزی ضروری است تا افراد خوشنام و مورد وثوق کشاورزان به عنوان نماینده آب بران انتخاب شده و به تائید شورای اسلامی روستا و بخشداران برسند.

  http://nedayepishva.com/?p=65902&preview=true لینک کوتاه

   48 total views,  4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای