امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 28 مه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:28 | تعداد بازدید : 1246 نفر | امتیاز خبر :
 • اگر مسئولین درست عمل کنند مردم همیشه در صحنه هستند

  امام جمعه پیشوا گفت: اگر مسئولین به وظایف خود به درستی عمل کنند مردم همیشه پای کار هستند ودر صحنه خواهند بود./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام و المسلمین روح الله ...

  امام جمعه پیشوا گفت: اگر مسئولین به وظایف خود به درستی عمل کنند مردم همیشه پای کار هستند ودر صحنه خواهند بود./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته که با رعایت پروتکل بهداشتی در مصلی حرم مطهر جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد اظهار داشت: ماه شوال در بین سه ماه تربیتی مهم قرار گرفته است ماه ذی القعده و ذی الحجه و ماه محرم در ماه رمضان شیطان به قلاده بسته شده است در بعضی تعابیر آمده در ماه شوال شیطان مانند سگی است که قلاده را بریده باشد و به مومنین حمله می کند که باید مراقب باشیم که گرفتار شیطان نشویم برای نفس و کشور و مردم و خانواده خود باید در این ماه خیلی مراقب باشیم خلا معنویت ما را دچار شیطان نکند.

  وی افزود:بررسی صلاحیت ها در شورای نگهبان گذشت شورایی که به عنوان فیلتر و صافی و حافظ قانون اساسی است تاییدها تمام شد ۷ نفر مورد احراز صلاحیت کرسی ریاست جمهوری اعلام شدندطرفداران رد صلاحیت ها اتهامی را به شورای نگهبان زدند وقتی بررسی می کنیم این شورا از عدالت عبور نکرده است افرادی که به دلیل ظاهری هم با شورای نگهبان همفکر بودند اما تایید نشدند مرحوم هاشمی در آن دوران چند دوره رییس جمهور و خبرگان و مجلس بودند اما در دوره های بعد تایید نشدند کروبی و موسوی و احمدی نژاد چند دوره مسئولیت داشتند

  حجت الاسلام باقری بیان کرد: بعصی ها رد شدند و بعضی ها تایید شدند اگر شورای نگهبان می خواست سلیقه ای عمل کند در مورد این ها همین کار را می کرد لاریجانی هم همینطور همه این ها بعصی ها هم طیف و سلیقه این ها بودند بعضی ها نبودند و رد و تایید شدند از عدالت عبور نکردند در مقابل افرادی که شورای نگهبان را در رد صلاحیت ها متهم می کنند این ها افرادی هستند که می گویند چرا کسی مانند روحانی که این بلا را سر مملکت درآورد تایید صلاحیت شد این طیف این گونه است شورای نگهبان یعنی نگهبان قانون و عمل به مر قانون نه مصلحت سنجی مصلحت کشور در تشخیص مصلحت نظام انجام می شود در شورای نگهبان به قانون عمل می شود مصلحت اندیشی وظیفه شورای نگهبان نیست شورای نگهبان به منزله دروازه بان در تیم فوتبال است.
  شورای نگهبان در دروازه باید بماند که ما گل نخوریم وظیفه او گل زدن نیست.

  وی ادامه داد: شورای نگهبان ضامن حصور مردم نیست که حضور حداکثری داشته باشند نهادهای دیگر باید مردم را به حضور حداکثری تشویق کنند برگشته میگوید اوایل انقلاب ۹۸ درصد رای داشتیم و الان ریزش کردیم خب مرد حسابی عمکرد تو و امثال تو باعث ریزش شده است اگر درست عمل می کردید مردم نظام را دوست دارند و پای کارند الان طلبکارند که متاسفیم که ربزش داشته باید متاسف باشی از عملکرد خودت که مردم را از دین و روحانیت زده کردی که باید جواب دهید چقدر جوان ها از دین زده شدند و در عقاید تزلزل پیدا کردند در حهنم جایی برای رییس جمهور است به اندازه ۸۰ میلیون باید جوابگو باشد اکر همه منحرف شدند باید جوابگو باشد رفتار و کردار آنها بر روی عمل مردم تاثیر گذار است.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: می گویند اگر فلان کاندید ما تایید می شد انتخابات گرم می شد این گرم شدن یعنی چی؟ اگر طیف مقابل می آمد و در مناظرات مقابل هم مثل خروس جنگی به هم می پریدند و ناسزا به یکدیگر می گفتند حضور مردم گرم می شد؟ رقبای انتخاباتی انگار دشمن همدیگر هستند و طیف مقابل هم مشغول فحش و تیکه انداختن است تبعات دولت عوام فریب و تیکه بیانداز را امروز می بینیم که در دعواهای انتخاباتی کسانی برنده هستند که محکم تر فحش بدهند اما امسال این گونه نیست همه چیز را زیر سوال می برند که رای بیاورند خب رای آوردید در این دولت چه غلطی کردید؟دبعضی ها هم صدای وای جمهوریت اسلامی از بین رفت واویلا راه انداختند حالا دلسوز مردم شدند اگر شورای نگهبان شما را تایید می کرد دم از مردم میزدید؟ اگر تایید می شدید به به و چه چه می کردید که چه نظام و کشور خوبی چه شورای نگهبان قانون مداری داریم حالا که رد شدید هیچ چیز را قبول ندارید مردم می فهمند که از اصل و اساس شماها مشکل دارید؟

  وی گفت: ما میخواهیم رییس دولت نوکر و خادم مردم انتخاب کنیم تنوع چیست ؟ باید رئیس جمهور کارآمد باشد اگر مسئولین درست عمل کنند مردم در صحنه هستند میخواهیم رییس ۸۰ میلیون ایرانی انتخاب کتیم تنوع چه چیری است؟ براساس تکلیف عمل می کنیم ننگ به کسانی که به جای کلمه تکلیف کلمات دبگری جا می اندازندامام فرمود رای دادن تکلیف است از تکلیف نمی شود گذشت باید انجام داد نمی شود نادیده گرفت تکلیف شرعی را قبول نداری تکلیف عقلی و اجتماعی که هست کشور را قبول نداری عقل می کوید رای بده و انتخاب کندکسی که رای نمی دهد با رای ندادن به دولت ناکارآمد رای می دهد باید مراقب باشیم.

  روح الله باقری عنوان کرد: انتخابات سختی در پیش داریم متاسفانه اخیرا بعضی از مومنین نیز می گویند که دیگر فایده ندارد دیگر گذشت درمذهب شیعه که منتظر امام است نباید ناامیدی باشد نباید مردم را دلسرد کنیم این تمرین ظهور است دلسرد کردن مردم وقتی می بینند که مردم دلسرد نمی شوند می گویند انتخابات را مهندسی کردند به نفع جریانات خودشان کار کردند بعد می بیینند موفق نشدند مثلا کسی رای می آورد مانند روحانی می گویند رییس جمهور که اختیارات ندارد تصمیمات جای دیگری گرفته می شود یعنی از هرکاری برای دلسرد کردن مردم استفاده می کنند اگررئیس جمهور اختیارات ندارد این همه دست و پا شکستن و زیرسوال بردن نظام برای چیست؟

  وی افزود: مقام معظم رهبری فرمود انتخابات یک روز تمام می شود اما اثرات آن چند سال می ماند اثرات دولتها مانند دولت فعلی چند سال ما را به عقب می راند برنامه های کاندیدا را دقیق بررسی کنید ک برنامه آن ها برای حل برق و آب و شهرک های صنعتی و ازدواج و… چیست؟

  حجت الاسلام باقری بیان کرد: قیمت مرغ هم که رسید به ۳۰ هزار تومان چشممان روشن کسانی که از طرف دولت به بورس دعوت شدند دولت چه کرد طرف تمام هستی و نیستی اش را برای بورس داده است دولت بعدی می خواهد چه کار کند؟ اما کسانی که در شورای شهر رد صلاحیت شدند اما حرفی نزدند و اقدامی نکردند و اطاعت کردند تشکر می کنیم احمدی نژاد که یک زمانی مجری قانون بوده است حالت علیه قانون حرف می زند اخیرا در لایو ۳ ساعته علیه قانون صحبت کرده است از تمام کاندیدای انتخابات که مر قانون را عمل کردند تشکر می کنیم.

  وی ادامه داد: تغییر کاربری ها و بودجه خوب گرفتن و به وجود آوردن درآمد پایدار برای شهر به دست شورای شهر است افراد سالم و دلسوز و کارآمد را برای شهر انتخاب کنیم نه خیانتکار شورای شهر شورای شهرداری نیست در همه مسائل باید ورود کند باید ازکاندید شورای شهر پرسید که آقای شورای شهر برنامه شما برای قطار و ریل و ایستگاه راه اهن چیست مترو به کنار چهارتا مینی بوس و تاکسی بگذارید که مردم سختی نکشند این جز ساده ترین کارهای شورا است.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: آقایون شورای شهر چرا در این سال ها برای بیمارستان که حق مردم این شهر است داد نزدید و کاری نکردید توسل نکردید شما نماینده مردم هستید می گویند آقا نتوانستیم این شد حواب؟ شورای شهر بعدی باید فکری کند وظیفه شما است که در همه مسائل شهر ورود کنید.

  وی ادامه داد: نصف جمعیت پیشوا در شهرک ها هستند چه زیرساختی دارند مسجد و سالن ورزشی درست و حسابی و ایستگاه تاکسی خوبی دارند؟ چه دارند؟ چطور زندگی می کنند ؟ آیا من مسئول می توانم آنجا زندگی کنم؟ فقط حرف نمی شود برنامتون چیست؟ قدم به قدم کار کنید مردم هم پشتیبان شما هستند انشالله که به افراد سالم و خدمتگزار و دلسوز رای بدهیم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=71220&preview=true لینک کوتاه

   217 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای