امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۱ مرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۰۲ | تعداد بازدید : 15743 نفر | امتیاز خبر :
 • اگر خطایی از مسئولان سر بزند موجب تغییر نگاه مردم و سوء استفاده دشمن می شود

  ب‍ه گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ ‍ حسین عباسی فرماندار پیشوا در جمع دهیاران و روسای شوراهای اسلامی شهرستان بیان داشت: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در این برهه از ...

  اگر خطایی از مسئولان سر بزند موجب تغییر نگاه مردم و سوءاستفاده دشمن می شود

  فرماندار پیشوا گفت:ما مسؤولان در نظام اسلامی با اعتقادات، نگاه و رویکرد مردم سر و کار داریم و اگر خطایی ازما سر بزند موجب تغییر نگاه مردم می شود و این اصلی ترین راهبرد دشمن است.

  ب‍ه گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ ‍ حسین عباسی فرماندار پیشوا در جمع دهیاران و روسای شوراهای اسلامی شهرستان بیان داشت: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در این برهه از زمان به خصوص در مناطقی مانند پیشوا که از قدمت و تقدس خاصی برخوردار است علاوه بر ارزش و موهبت الهی، امانت و ودیعه ای است که فقط با خدمت صادقانه می توان ادای امانت نمود.

  فرماندار شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: ما مسؤولان در نظام اسلامی با اعتقادات، نگاه و رویکرد مردم سر و کار داریم و اگر خطایی ازما سر بزند موجب تغییر نگاه مردم می شود و این اصلی ترین راهبرد دشمن است تا نگاه مردم را نسبت به مسؤولان و نیروهای مدافع نظام جمهوری اسلامی تغییر دهد.

  عباسی با اشاره به اهمیت پایبندی به اصول اعتقادی و اخلاقی در رفتار و منش مسؤولان گفت:‌ مسؤولان باید در رفتار خود دقت کنند چرا که عملکرد آنها زیر ذره بین نگاه های مردم قرار دارد.

  وی افزود: مسؤولیتی که به واسطه اعتماد مردم بر عهده ما نهاده شده است را باید وسیله ای برای خدمتگزاری به آنان قرار دهیم و تلاش خود را معطوف به رفع مشکلات آنان نماییم.

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره وضعیت و شرایط امروز جامعه ادامه داد: مسؤولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید تلاش “خالصانه” و “دلسوزانه” داشته باشند؛ این کلمات بار حقوقی و معنوی داشته و ملازمات خاص خود را دارند و اگر این الفاظ را بشکافیم بیشتر به اهمیت آنها واقف می شویم.

  عباسی افزود: امروز در حالی برای جشن چهل سالگی انقلاب آماده می شویم که به واسطه روحیه سلطه در جهان، فشارهایی بر کشورمان تحمیل می شود تا میان مردم و مسؤولان، میان مسؤولان با مسؤولان و میان مردم با مردم تفرقه ایجاد کنند.

  وی با اشاره به جایگاه و نقش دهیاران در خدمت به مردم گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در خط مقدم خدمتگزاری به مردم هستند و وجهه همت آنان باید عمران و آبادانی روستاها و عمل بر اساس قانون باشد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای