امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 13 سپتامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 10:51 | تعداد بازدید : 686 نفر | امتیاز خبر :
 • اولین آموزشگاه دانش‌آموزان استثنایی در پیشوا افتتاح می‌شود

  مدیر آموزش و پرورش پیشوا گفت: به همت خیرین، ساخت مدرسه ابتدایی فرزندان امام علی(ع) ویژه دانش آموزان استثنایی در دستور کار قرار داشت که مهرماه این مدرسه در شهرستان پیشوا افتتاح ...

  مدیر آموزش و پرورش پیشوا گفت: به همت خیرین، ساخت مدرسه ابتدایی فرزندان امام علی(ع) ویژه دانش آموزان استثنایی در دستور کار قرار داشت که مهرماه این مدرسه در شهرستان پیشوا افتتاح خواهد شد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سعید تاجیک، مدیر آموزش و پرورش پیشوا، با بیان اینکه سال‌ها است که شهرستان پیشوا و والدین دانش آموزان استثنایی از عدم‌ وجود مدرسه مختص این دانش آموزان در شهرستان رنج‌ می‌برند،‌ گفت: مشکلات والدین این دانش آموزان جهت مراجعه فرزندانشان به مدارس دیگر شهرها از جمله مواردی بود که همیشه از دغدغه های مسئولین شهرستان به شمار می‌رفت.

  وی افزود: مدتی است که به همت خیرین گرانقدر، ساخت مدرسه ابتدایی فرزندان امام علی(ع) ویژه دانش آموزان استثنایی در دستور کار قرار داشت که مهرماه این مدرسه در شهرستان پیشوا افتتاح خواهد شد.

  تاجیک ادامه داد: این مدرسه ظرفیت پذیرش دانش آموزان مقطع ابتدایی را دارد و در تلاشیم تا از بهترین و مجهزترین امکانات در این مدرسه استفاده کنیم.

  مدیر آموزش و پرورش پیشوا گفت: این مدرسه در پیشوا_خیابان دستجردی_کوچه شهید محور قرار دارد و والدین محترم این دانش آموزان می‌توانند برای ثبت نام به این مدرسه مراجعه کنند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=73236&preview=true لینک کوتاه

   104 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای