امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 12 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:02 | تعداد بازدید : 756 نفر | امتیاز خبر :
 • اولویت شورای جلیل آباد پیشوا انتخاب شهردار بومی و متخصص است

  رئیس شورای اسلامی شهر جلیل آباد گفت: اولویت اصلی اعضای محترم شورا انتخاب شهردار بومی و متخصص است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، کریمی رئیس شورای اسلامی شهر جلیل آباد از توابع شهرستان ...

  رئیس شورای اسلامی شهر جلیل آباد گفت: اولویت اصلی اعضای محترم شورا انتخاب شهردار بومی و متخصص است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، کریمی رئیس شورای اسلامی شهر جلیل آباد از توابع شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اولویت اعضای شورای اسلامی انتخاب شهردار بومی و متخصص است.

  وی افزود: پیشنهادهای زیادی در خصوص شهردار به ما شده است ولی نهایتا اعضای شورا تصمیم اصلی را می گیرند ما تاکنون با کمال میل ۱۵ گزینه مورد نظر را بررسی کرده ایم و احتمالا تا ۲ هفته آینده بررسی رزومه افراد به اتمام می رسد و شهردار مورد نظر را انتخاب می کنیم.

  کریمی تصریح کرد: هیچگونه تحمیلی برای انتخاب شهردار تاکنون صورت نگرفته و ما نیز نمی پذیریم و میان اعضای شورا اختلاف نظر جدی وجود ندارد اولویت ما انتخاب شهردار بومی است که دارای تخصص مرتبط با امور شهرداری باشد و تلاش ما خدمت شایسته به مردم هوشیار و شهیدپرور جلیل آباد است.

  وی گفت: برای استخدام نیز فعلا مجوزی نداریم و قرار شده است از افراد بومی و متخصصان شهرداری های شهرهای نزدیک به صورت مامور استفاده کنیم ساختمان شهرداری با ۴۰۰ مترمربع بنا در طبقه دوم آتش نشانی جلیل آباد هفته آینده افتتاح می شود.

  رپیس شورای اسلامی شهر جلیل آباد ادامه داد: در آخر تشکر می کنم از همه نهادها و مسئولانی که برای پیشرفت جلیل آباد تلاش کردند تا اینجا به شهر تبدیل شود.

  http://nedayepishva.com/?p=64948&preview=true لینک کوتاه

   215 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای