امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۷ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۳۹ | تعداد بازدید : 17842 نفر | امتیاز خبر :
 • اولویت شهرداری پیشوا برقراری عدالت در توزیع امکانات/ شهدای گمنام به بازار پیشوا متصل می‌شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛همزمان با سالروز شهادت مهدی باکری و روز شهردار، حکمت امیری در نشست خبری با اصحاب رسانه پیشوا ا بیان اینکه سیستم اجرایی شهر جزء اولویت‌های مدیریت ...

  اولویت شهرداری پیشوا توزیع امکانات و برقراری عدالت / مزار شهدای گمنام به بازار پیشوا متصل می‌شود

  شهردار پیشوا گفت:اولویت شهرداری پیشوا توزیع امکانات و برقراری عدالت است و برای ایجاد نشاط و سرزندگی می بایست کیفیت فضایی شهری را ارتقا دهیم و رضایت شهروندی را فراهم کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛همزمان با سالروز شهادت مهدی باکری و روز شهردار، حکمت امیری در نشست خبری با اصحاب رسانه پیشوا ا بیان اینکه سیستم اجرایی شهر جزء اولویت‌های مدیریت شهری می باشد اظهار داشت:برای ایجاد نشاط و سرزندگی می بایست کیفیت فضایی شهری را ارتقا دهیم و رضایت شهروندی را فراهم نماییم..

  وی افزود:برنامه ۲۰ ساله برای پیشوا در نظر گرفته شده است وهمنین برنامه شهرداری پیشوا برای سال ۹۷ توسط کارشناسان و متخصصان امور شهری تدوین شده و نقاط ضعف و قوت در نظر گرفته شده است.

  شهردار پیشوا با اشاره به اینکه یکی از اولویت های شهرداری پیشوا  توزیع امکانات و برقراری عدالت است بیان نمود:  احداث زمین چمن مصنوعی به مساحت ۳ هزار و ۵۰۰ متر در کنار پارک خانواده در نظر گرفته شده که در سال آینده قابل استفاده خواهد بود.

   وی افزود: نخاله‌های شهری یکی از معضلات شهرداری پیشوا بود که به وزن ۶ هزار تن از سطح شهر جمع‌آوری شد و به خارج از شهر انتقال پیدا کرد و در سطح شهر اطلاع‌رسانی شد که نخاله‌های شهری به آنجا منتقل شود.

  امیری با اشاره به اقدامات عمرانی شهرداری گفت: شهرداری پیشوا در صدد متصل کردن تپه سلام یا همان شهدای گمنام به بازار پیشواست که در حال زیرسازی است و در سه ماه اول سال بعد با درختکاری در اطراف این مسیر به بهره‌برداری خواهد رسید.

  وی افزود:یکی از کارهای شهرداری پیشوا برای هدایت مسافران نصب تابلوهای هدایت مسیر بود که خوشبختانه این تابلو ها در سطح شهر نصب شد..

  امیری یکی از اولویت های شهرداری را ساخت پارک برای بانوان دانست و تاکید کرد: ساخت پارک بانوان پیشوا در سال آینده کلید می‌خوردو به امید خدا تا پایان سال هم به بهره‌برداری خواهد رسید و برای استفاده در اختیار بانوان پیشوا قرار می‌گیرد.

  شهردار پیشوا در خاتمه گفت: یکی از اقدامات شهرداری احیای پارک جنگلی است، برخی‌ها درخت‌های این پارک دچار بیماری شده‌اند که شهرداری با کار مهندسی در حال رفع این مشکل است.

  انتهای پیام/

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای