امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۹ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۴۱ | تعداد بازدید : 20092 نفر | امتیاز خبر :
 • اورژانس اجتماعی پیشوا راه اندازی شد

  اورژانس اجتماعی پیشوا راه اندازی شد به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ مسئول اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان پیشوا گفت: اورژانس اجتماعی با هدف ارایه خدمات تخصصی و البته فوری به افراد در ...

  اورژانس اجتماعی پیشوا راه اندازی شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ مسئول اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان پیشوا گفت: اورژانس اجتماعی با هدف ارایه خدمات تخصصی و البته فوری به افراد در معرض آسیب و یا آسیب دیده سعی بر آن دارد که از انحراف مجدد آنها با پیشگیری سطح دوم و سوم جلوگیری کند.

  ملک دار فزود: خدمات ما به صورت مراجعه حضوری و تلفن ۱۲۳ با سه تیم سیار اورژانس اجتماعی و پایگاه خدمات اجتماعی در سکونتگاههای غیر رسمی و مناطق حاشیه نشین ارائه می شود.

  وی گفت: اورژانس اجتماعی اهداف اختصاصی تری را نیز دنبال می کند همچون ارتقا توانمندی فرد آسیب دیده یا در معرض آسیب که بتواند با افزایش آگاهی و مهارت های لازم با بحران های رو به رو شده مقابله کند و یا شناسائی مناطق آسیب خیز و انجام اقدامات تخصصی در این زمینه در جهت کاهش آسیب های اجتماعی از جمله دیگر اهداف اختصاصی اورژانس اجتماعی می باشد.

  ملک دار در خصوص جامعه هدف اورژانس اجتماعی افزود: در این برنامه زنان و دختران آسیب دیده اجتماعی و در معرض آسیب اجتماعی حاد، افرادی که قصد خودکشی دارند یا اقدام به خودکشی کرده اند، همسران آزار دیده ،کودکان آزار دیده ،معلولان آزار دیده، سالمندان آزار دیده، دختران و پسران فراری از منزل ،کودکان خیابانی ،مبتلایان به اختلال هویت جنسی، زوجین دارای اختلاف خانوادگی حاد، ساکنین سکونتگاههای غیر رسمی و مناطق حاشیه نشین. از جمله گروه های هدف برنامه اورژانس اجتماعی می باشند.

  ملک دار افزود: اورژانس اجتماعی سعی بر آن دارد که مداخلات روانی- اجتماعی قبل از مداخلات قضایی- انتظامی و یا در کنار این نوع مداخلات صورت گیرد که این مهم می تواند نقش بسیار ارزشمندی در پیشگیری و کاهش جرم داشته باشد و گاه حتی منجر به کاهش تعداد پرونده های قضایی شود.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای