امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 29 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:16 | تعداد بازدید : 716 نفر | امتیاز خبر :
 • اهدای ۷ میلیون ریال هدیه فرهنگی به زوج های جوان قرچک

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرچک از اهدای 7 میلیون ریال هدیه فرهنگی به زوج های جوان این شهرستان خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محمود برزگر رئیس اداره فرهنگ وارشاد ...

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرچک از اهدای ۷ میلیون ریال هدیه فرهنگی به زوج های جوان این شهرستان خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محمود برزگر رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسته های فرهنگی در قالب ۱۰۴ جلد کتاب به ارزش ۷ میلیون ریال به رسم یادبود به زوج های جوانی که در اول ذی الحجه سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه(س) و حضرت علی(ع) در شهرستان قرچک ازدواج نمودند اهدا شد.

  وی افزود: سنت حسنه ازدواج سنتی الهی است که همت همه دستگاه های دولتی را در جهت تشویق و ترغیب جوانان به این امر الهی را می طلبد.

  برزگر تصریح کرد: در حد توانمان و در جهت ترویج فرهنگ مطالعه تصمیم گرفتیم که نسبت به نهادینه کردن مطالعه در سطح خانواده ها به این زوج های گرامی بسته های فرهنگی در قالب کتاب اهدا کنیم.

  وی گفت: سرمشق قرار دادن الگوی زندگی فاطمی می تواند بسیاری از ناملایمات و سختی های زندگی امروزی را برطرف کند و این مقوله نیازمند شناخت بیشتر سیره اهل بیت(ع) عصمت و طهارت است.

  براساس این گزارش، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک تعداد ۱۰۴ کتاب نفیس را برای اهدا به زوجین محترم به نماینده اداره ورزش و جوانان قرچک تحویل داد.

  لینک کوتاه http://nedayepishva.com/?p=64519&preview=true

   

  ۵۸ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای