امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 16 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:03 | تعداد بازدید : 5593 نفر | امتیاز خبر :
 • اهتمام بیشتر به اهمیت غدیر

   حجت الاسلام باقری امام جمعه پیشوا در خطبه نمازجمعه گفت: باید به اهمیت غدیر که سند شیعه است بیشتر توجه کرد.  :  ابه گزارش،ندای پیشوا/ امام جمعه پیشوا  افزود: ملت ایران در این ...

   حجت الاسلام باقری امام جمعه پیشوا در خطبه نمازجمعه گفت: باید به اهمیت غدیر که سند شیعه است بیشتر توجه کرد.

   :  ابه گزارش،ندای پیشوا/ امام جمعه پیشوا  افزود: ملت ایران در این ۴۰ سال انقلاب مورد سخت ترین امتحانات قرار گرفتند اما مردم ایران در فتنه های مختلف و تحریم ها و صحنه های مختلف با دادن جان و مال و ثروت خود نشان دادن و ثابت کردن که در ولایت پذیری اهل بیت ثابت قدم هستند.

  وی گفت: اگر مردمی در دوران امیرالمومنین ولایت علی را نپذیرفتند خدای متعال علی را تنها نمی گذارد یک امتی را میاورد که این امت و مردم هم خدا را دوست دارند هم خدا به مردم عنایت دارد اگر عنایت خدا و اهل بیت و امام عصر نبود انقلاب اسلامی هفت کفن باید پوسانده باشد.

  امام جمعه پیشوا خاطرنشان کرد:اگر ائمه ما نبودند مبارزه سیاسی با مشرکین داشتند امروز قران و اهل بیت نداشتیم این هارا باید قدردانست.

  حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری گفت: غدیر را گرامی می داریم غدیری که مهمترین و محکم ترین سند تشیع است، کسانی که می گویند شیعه وجود نداشته، تاریخی ترین سند و با اصلترین سند تشیع غدیر است و باید با هر روش و توانی غدیر را گرامی بدارید و باید بازسانی و نمایش، با اطعام و…. غدیر را گرامی بدارید.

  وی یاداور شد: هیت های مذهبی فقط برای امام حسین نیست بالاتر برای امیرالمومنین است چرا از الان خیمه های عزا برای محرم زدند، این  خلاف دین است الان باید مجلس شادی برگزار کنید.

  امام جمعه پیشوا خاطرنشان کرد : پیاده روی هایی برای جشن شادی اهل بیت در روستاها و شهر پیشوا انجام می شود که اطلاع رسانی خواهد شد.

  وی تصریح کرد: مکرر بزرگان و خانواده ها مراجعه کردند بزرگانی مانند حاج عباس قمی خیلی زحمت کشیدند که سنت های غلط در مجالس ختم برداشته شود.
  حجت الاسلام باقری افزود: این که در مجالس ختم ۱۰۰۰ نفر غذا می دهند تاج کل چند صد میلیونی میاورند کجای سنت آمده به غیر از اسراف و کار حرام و تجمل گرایی کار دیگه ای هم هست؟ صحن مطهر اجازه ندهد چنان تاج گلی وارد شود.

  وی گفت: برای میت همه جا چندین بنر میزنیم به جای خوش آمد به مردم تمام شهر را بنر می زنیم شهرداری رسیدگی کند میتوان برای اطلاع رسانی از فضای مجازی و پیامک استفاده کرد، بنرها جز اسراف کار دیگه نیست.

  معرفی کتاب: خطبه پیامبر اسلام در عید غدیر خم. آخر هفته نیز مسابقه دارد.

  ۷۹۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای