امروز : پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 30 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 07:28 | تعداد بازدید : 668 نفر | امتیاز خبر :
 • انقلاب به دوره سرنوشت ساز خود رسیده است/ رهبری نظام خواستار اقتصاد پیشرفته صنعتی است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در هفدهمین اجلاس سالانه سازمان بسیج اساتید که با عنوان «اقتصاد مقاومتی در جایگاه قدرت بین المللی جمهوری ...

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نفوذی‌ها می‌خواهند ایران را به سوی شیخ نشینی با فروش نفت پیش ببرند درحالیکه رهبری نظام خواستار اقتصاد پیشرفته صنعتی است.

  انقلاب به دوره سرنوشت ساز خود رسیده است/ رهبری نظام خواستار اقتصاد پیشرفته صنعتی است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در هفدهمین اجلاس سالانه سازمان بسیج اساتید که با عنوان «اقتصاد مقاومتی در جایگاه قدرت بین المللی جمهوری اسلامی» در سالن صبای شهر مشهد برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب به دوره سرنوشت ساز رسیده است، اظهار داشت: امروز پیشرفت های غیرقابل باور در منطقه رخ داده و عظمت انقلاب اسلامی دشمنان را به زیر کشیده است.
  وی افزود: البته نفوذی‌ها می‌خواهند ایران را به سوی شیخ نشینی با فروش نفت پیش ببرند درحالیکه رهبری نظام خواستار اقتصاد پیشرفته صنعتی است.

  نقدی ادامه داد: گذشته تمام کشورهایی که به اقتصاد پیشرفته صنعتی پرداختند نشان می دهد که آنها جان کندند تا پوست انداختند و کشورهایی که ۱۶ ساعت در روز کار کردن و ۸ ساعت حقوق گرفتن. درهای خود را بر روی واردات بستند تا توانستند به صنعتی شدن برسند.
  وی با بیان اینکه باید اقتصاد را از سیاست زدگی جدا کرد، گفت: باید اقتصاد از شعارهای انتخاباتی جدا شود و در قالب علمی به آن پرداخت شود، نباید با سرنوشت کشور بازی کرد.

  منبع: خبرگزاری فارس

  ۲۲۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای