امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 20 فوریه, 2016 | ساعت انتشار خبر : 08:47 | تعداد بازدید : 6588 نفر | امتیاز خبر :
 • انصراف جنیدی از کاندیداتوری مجلس دهم به نفع ائتلاف بزرگ اصولگرایان

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مهدی جنیدی جعفری کاندیدای مجلس دهم در بیانیه‌ای خطاب به مردم حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک از داوطلبی نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نفع ...

  مهدی جنیدی جعفری کاندیدای مجلس دهم در بیانیه‌ای خطاب به مردم حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک از داوطلبی نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نفع ائتلاف اصولگرایان انصراف داد و حمایت خود را از نقوی حسینی اعلام کرد.

   انصراف جنیدی از کاندیداتوری مجلس دهم به نفع ائتلاف بزرگ اصولگرایان

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مهدی جنیدی جعفری کاندیدای مجلس دهم در بیانیه‌ای خطاب به مردم حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک از داوطلبی نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نفع ائتلاف اصولگرایان  انصراف داد و حمایت خود را از نقوی حسینی کاندیدای مورد حمایت این ائتلاف در حوزه انتخابیه مذکور اعلام کرد.

  در این بیانیه آمده است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  مردم نجیب و شریف حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک

  روزی با نیت خدمت به مردم شریف شهر آباء و اجدادییم و احساس وظیفه به خدمت در عرصه‌های اجتماعی پای بر عرصه انتخابات نهادم، لیکن از آنجا که پیروزی اصول­گرایان را در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هدف اصلی خود می­‌دانم و معتقدم با استمرار اصول­گرایان حقیقی می­‌توان “معیشت، امنیت و پیشرفت” را بر کشور حاکم و بر این اساس خود را موظف می­‌دانم از هر اقدامی که با واسطه یا بی­واسطه به شکست اصول­گرایی در این انتخابات منجر شود پرهیز کنم.

  اکنون بر پایه ­ این مقدمات، امروز شنبه ۱ اسفند ماه ۱۳۹۴ با در نظر گرفتن واقعیت‌های پیش رو در صحنه­ انتخابات و با توجه به نیت و انگیزه­ایی که از آغاز حضور داشته ‌ام به عهد خود وفا می‌­کنم و انصراف خود را از نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام می­‌نمایم تا به سهم خود به پیروزی اصول­گرایی و اصولگرایانی همچون نقوی حسینی در این انتخابات کمک کرده­ باشم.

  امیدوارم مردم مسلمان و با بصیرت و شجاع و انقلابی منطقه با حضور پرشور و باشکوه در انتخابات جمعه ۷ اسفندماه۱۳۹۴ حماسه­ دیگری ایجاد کنند و با برگزاری یک «انتخابات خوب» به یک «انتخاب خوب» و نماینده‌ی تراز انقلاب اسلامی دست یابند.

  منبع: خبرگزاری تسنیم

  ۲۳۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای