امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 7 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:41 | تعداد بازدید : 2941 نفر | امتیاز خبر :
 • انجام تست تشخیص کرونا همه روزه به صورت رایگان در پیشوا

  رئیس شبکه بهداشت ودرمان پیشوا از انجام تست تشخیص کرونا همه روزه به صورت رایگان در این شهرستان خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر مسعودامینی رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پیشوا ...

  رئیس شبکه بهداشت ودرمان پیشوا از انجام تست تشخیص کرونا همه روزه به صورت رایگان در این شهرستان خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر مسعودامینی رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با افزایش تعداد موارد ابتلا به کرونا مردم نگران هزینه انجام تست کرونا نباشند.

  وی افزود: نمونه گیری از ته حلق ( pcr)  در سه مرکز خدمات جامع سلامت شهیدصدوقی، جلیل آباد و طارند در صورت ویزیت پزشک مرکز و درخواست آزمایش و تایید نامبرده بدون محدودیت و به صورت رایگان انجام می شود

  امینی تصریح کرد: به دلیل حجم بالای نمونه ها و ارسال نمونه ها از شهرستان های مجاور به آزمایشگاه رفرنس دانشگاه در تهران جواب تست ۳ تا ۴ روز کاری طول می کشد در صورتی که همین تست در آزمایشگاه های خصوصی با قیمت بالا انجام می شود و مدت پاسخگویی کمتر از یک روز است.

  وی ادامه داد: مراجعین به مراکز پس از انجام نمونه گیری تا زمان جواب دهی به صورت تلفنی از سوی مرکز منتظر بمانند و به دلیل ازدحام جمعیت تحت هیچ شرایط به مرکز مراجعه نکنند بیماران خاص جهت انجام مراقبت و ویزیت پزشک به مرکز مهاجری که تردد بیماران کرونایی کمتری دارد مراجعه کنند.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67659&preview=true لینک کوتاه

   581 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای