امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 3 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:46 | تعداد بازدید : 7716 نفر | امتیاز خبر :
 • انتقام خون شهید سردار سلیمانی را با نابودی رژیم صهیونیستی خواهیم گرفت

  امام جمعه پیشوا گفت: همانطور که انتقام شهید محسن حججی را با حذف و نابودی داعش گرفتیم انتقام خون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را با حذف و نابودی اسرائیل خواهیم گرفت. به ...

  امام جمعه پیشوا گفت: همانطور که انتقام شهید محسن حججی را با حذف و نابودی داعش گرفتیم انتقام خون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را با حذف و نابودی اسرائیل خواهیم گرفت.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری افزود: خون پاک سردار حاج قاسم سلیمانی به دست شقیق ترین افراد آمریکایی ها ریخته شد با رفتن او به حول و قوه الهی راه مقاومت ادامه می باید ولی انتقام سختی از جنایتکاران و صهیونیست ها خواهیم گرفت

  وی گفت: همه دوستان و حتی دشمنان بدانند خط جهاد با انگیزه مقاومت ادامه می یابد و پیروزی برای مقاومت است فقدان این عزیز برای ما درس بود ادامه راه مقاومت کام دشمنان را تلخ می کند.

  حجت الاسلام باقری افزود: ما انتقام خون شهید محسن حججی را با حذف و نابودکردن داعش گرفتیم سپاه قدس و سپاه پاسداران بسیار مظلوم است حتی در داخل هم قدر سپاه را نمی دانند سردار سلیمانی و سپاه و کشور انقلابی ایران خار چشم و استخوان در گلوی آمریکا است ما انتقام شهید حججی را با نابودی داعش گرفتیم و انتقام شهید سردار سلیمانی عزیزمان را با نابودی رژیم صهیونیستی می گیریم و آمریکایی ها بدانند گور خود را کندند.

  وی گفت: شهادت سردار برای ما پیامی دارد که آمریکا و رژیم صهیونیستی نفس های آخر خود را می کشند این خون اثرگذار خواهد بود و رهبری هم فرمودند که انتقام سخت خواهیم گرفت.

  روح الله باقری افزود: در آستانه ایام فاطمیه هستیم چگونه سردار رفتنت را باور کنیم، دشمن فکر می‌کند می‌تواند با شهادت سرداران اسلام همچون سلیمانی عزیز و ابومهدی در ادامه راه خدشه‌ای وارد کند، دشمن بداند ما انتقام سختی از آنان خواهیم گرفت.

  امام جمعه پیشوا گفت: در ایام شهادت حضرت فاطمه(س) هستیم حاج قاسم بلندشو بسم الله القاصم جبارین این علم به روی زمین نمی ماند ۴۰ سال است که برافراشته شده و لحظه ای روی زمین نیافتاده است. سردار عزیز قسم می خوریم که یک لحظه هم سیدعلی را تنها نگذاریم ملت ایران در این ۴۰ سال حضرت روح الله و حضرت سیدعلی را تنها نگذاشتند و نخواهند گذاشت.

  نماز جمعه پیشوا

  نماز جمعه پیشوا

  ۲۴۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای