امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 29 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:12 | تعداد بازدید : 736 نفر | امتیاز خبر :
 • انتقال آب ماملو به پیشوا نتیجه کار گروهی و همگرایی دست اندرکاران بود

  فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با مدیرعامل آبفا جنوب شرق گفت: انتقال آب سدماملو به پیشوا نتیجه کارگروهی و همگرایی تمام دست اندرکاران بود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان ...

  فرماندار شهرستان پیشوا در دیدار با مدیرعامل آبفا جنوب شرق گفت: انتقال آب سدماملو به پیشوا نتیجه کارگروهی و همگرایی تمام دست اندرکاران بود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا با همراهی نجفی معاون فنی و عمرانی ، قاسمی بخشدار جلیل آباد، رمضان زاده رئیس آب وفاضلاب با حضور در محل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرق با نامداری مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

  حسین عباسی فرماندار پیشوا در این جلسه اظهار کرد: رسیدن آب سد ماملو به پیشوا یک کار بزرگ در شرایط ویژه و مدت زمان معین و حاصل تلاش و همگرایی مجموعه دست اندرکاران بود که موجب شیرین شدن کام مردم گردید.

  وی افزود: خوشبختانه مشکلات کمبودآب که در سال های گذشته شاهد آن بودیم به واسطه اقدامات انجام شده تا حدچشمگیری کاسته شده و این امر با همت و تلاش مجموعه آبفا رقم خورده است.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: با اضافه شدن روستاها ذبه زیر مجموعه آب وفاضلاب بار مضاعفی به این مجموعه افزوده شده است که انتظارات را به واسطه عملکرد مناسب از این مجموعه بالاتر می برد.

  وی گفت: بسیاری از مشکلات موقتی که در برخی مناطق رخ می دهد به دلیل حفرچاه ها و انشعابات غیرمجاز است که از متولیان امر انتظار می رود با جدیت هرچه تمام تر در این خصوص ورودکرده و برخورد قاطعانه صورت گیرد.

  براساس این گزارش، در ادامه این دیدار حسین عباسی به پیگیری برخی از مشکلات موجود نظیر تامین آب استادیوم ۵ هزار نفری و افزایش کیفیت و کمیت آب شرب روستاهای بخش مرکزی و جلیل آباد و آخرین وضعیت تکمیل شبکه فاضلاب شهری پرداخت.

  http://nedayepishva.com/?p=64525&preview=true لینک کوتاه

  ۵۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای