امروز : شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 27 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:08 | تعداد بازدید : 772 نفر | امتیاز خبر :
 • انتقاد فرماندار پیشوا از عملکرد شورای اسلامی شهر جلیل آباد

  فرماندار پیشوا با انتقاد از عملکرد شورای اسلامی شهر جلیل آباد گفت: تعلل در انتخاب شهردار فرصت سوزی در خدمت به مردم است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا ...

  فرماندار پیشوا با انتقاد از عملکرد شورای اسلامی شهر جلیل آباد گفت: تعلل در انتخاب شهردار فرصت سوزی در خدمت به مردم است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر جلیل آباد اظهار داشت: چندماهی است که شورای اسلامی جلیل آباد از روستا به شهر تبدیل شده ولی در ین مدت اصلی ترین وظیفه شورا یعنی انتخاب شهردار تحقق نیافته است.

  وی افزود: با وجود تلاش ها و خدمات صورت گرفته انتظار می رفت که شورای اسلامی شهر با تعجیل در انتخاب شهردار سرعت خدمات دهی به مردم را افزایش دهد اما تعلل صورت گرفته موجب فرصت سوزی در خدمت به مردم شد.

  عباسی تصریح کرد: هیچ مانع و عذری نباید موجب عدول در انجام این وظیفه مهم شورا می گردید و لازم است شورای اسلامی شهر جلیل آباد ظرف امروز تا فردا نسبت به انتخاب شهردار با مدنظر قرار دادن موارد قانونی اقدام نماید تا به انتظارات مردم به شایستگی پاسخ داده شود حق انتخاب شهردار فقط در حیطه وظایف و انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر است و هیچ فردی نمی تواند فشار یا تحمیلی را وارد نماید.

  وی ادامه داد: انتخاب فردی با تجربه و پاکدست و با اکثریت آرا برای تصدی شهرداری جلیل آباد موجب توسعه منطقه و افزایش سطح خدمات به مردم می شود ضروری است با انتخاب شهردار و تعجیل و تسریع در تاسیس شهرداری تاخیر ایجاد نشده و جبران و رضایتمندی مردم حاصل شود.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67436&preview=true لینک کوتاه

   157 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای