امروز : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 5 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:44 | تعداد بازدید : 3311 نفر | امتیاز خبر :
 • انتقاد ام الشهداء جنیدی از عملکرد مسئولان پیشوایی

  مادران 4 شهید دفاع مقدس در در دیدار خبرنگاران پیشوایی از کم لطفی و بی توجهی مسئولین نسبت به شهرستان پیشوا انتقاد کرد.   به گزارش ندای پیشوا؛حاجیه خانم جنیدی گفت: شهرستان پیشوا همانند ...

  مادران ۴ شهید دفاع مقدس در در دیدار خبرنگاران پیشوایی از کم لطفی و بی توجهی مسئولین نسبت به شهرستان پیشوا انتقاد کرد.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛حاجیه خانم جنیدی گفت: شهرستان پیشوا همانند یک بچه یتیم است که با بی توجهی سایرین مواجه است و هر زمانی که این منطقه در راستای پیشرفت و ترقی تلاش کرد، بعضا این اجازه به شهرستان داده نشد و جلوی این پیشرفت گرفته شد و در نتیجه این وظیفه خبرنگار است که از حق و حقوق شهرستان پیشوا دفاع کند و مطالبه‌گر باشد.

  ام‌الشهدا جنیدی افزود: یکی دیگر از کمبودهای‌ بسیار حائز اهمیت در شهرستان، عدم وجود یک بیمارستان مجهز و یک‌استخر محفوظ و مطلوب برای شهروندان است، فلذا وظیفه پیگیری این دست مسائل با خبرنگاران منطقه است.

  مادران شهیدان جنیدی سپاس و تقدیر از خبرنگاران شهرستان پیشوا و ورامین گفت: خبرنگاران در منطقه باید تلاش بیشتری داشته باشند و توقع من برای احقاق حق پیشوا از جامعه خبری بیش از این است.

  خانواده شهیدان جنیدی در طول دوران هشت سال دفاع مقدس چهار شهید به نام های محمد، نصرالله، عبدالحمید و رضا را تقدیم اسلام کرده اند و مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد جنیدی، پدر شهیدان جنیدی امامت جمعه شهرستان رودسر را بر عهده داشت.

  وی افزود:

  ۶۲۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای