امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 18 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 09:08 | تعداد بازدید : 7242 نفر | امتیاز خبر :
 • انتقاد امام جمعه پیشوا از کم‌کاری مسئولان درباره آلودگی هوا

  امام جمعه پیشوا گفت: در یک ماه اخیر شاهد آلودگی شدید در پیشوا و منطقه جنوب شرق تهران هستیم که جا دارد مسئولان مربوطه برای رفع آلودگی تلاش بیشتری داشته باشند و ...

  امام جمعه پیشوا گفت: در یک ماه اخیر شاهد آلودگی شدید در پیشوا و منطقه جنوب شرق تهران هستیم که جا دارد مسئولان مربوطه برای رفع آلودگی تلاش بیشتری داشته باشند و اقدامات موثری انجام دهند.

  به گزارش ندای پیشوا: حجت‌الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا  گفت: در یک ماه اخیر آلودگی به شدت شهرهای جنوب شرق تهران را فرا گرفته است که برطرف شدن این موضوع همت و جدیت مسئولان مربوطه را می‌طلبد.

  وی افزود: مسئولان مربوطه مانند استاندار و مدیریت بحران استان باید برای این موضوع مهم راه حلی بیاورند چراکه این مشکل بزرگ سلامتی و جان مردم این منطقه را هدف قرار داده است.

  امام جمعه پیشوا: این توهین است که بجای عذرخواهی به ریش ملت بخندند 

  حجت‌الاسلام باقری تصریح کرد: مسئولین باید نسبت به این قضیه جدیت بیشتری داشته باشند که عمده آلودگی در منطقه پیشوا رخ داده است؛ چرا شاخص آلودگی در این شهرستان باید بیشتر از ۲۰۰ باشد در صورتی که در شهرهای دیگر حتی تهران کمتر از این است.

  وی افزود: امروز با بارش باران تقریبا هوا بهتر از روز گذشته شده اما از حالا مدیریت بحران استان تهران باید برای آلودگی روزهای آینده تدبیری بیاندیشد.

  ۴۸۸ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای