امروز : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 15 ژوئن, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:08 | تعداد بازدید : 12192 نفر | امتیاز خبر :
 • انتقاد امام جمعه پیشوا از قیمت بالای انشعاب فاضلاب

  امام جمعه شهرستان پیشوا از قیمت بالای واگذاری انشعاب فاضلاب شهری انتقاد کرد. به گزارش ندای پیشوا؛ امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: سیستم فاضلاب در شهر آماده است اما چرا مسئولان گران کرده ...

  امام جمعه شهرستان پیشوا از قیمت بالای واگذاری انشعاب فاضلاب شهری انتقاد کرد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: سیستم فاضلاب در شهر آماده است اما چرا مسئولان گران کرده اند در صورتیکه تا یک ماه پیش یک ملیون تومان بود اما الان ۳ ملیون تومان است و همین گرانی سبب می شود  مردم از طرح فاضلاب شهری  کمتر استقبال کنند.

  حجت الاسلام باقری افزود: ما در شهرستان زباله زیاد تولید میکنیم و حتی تفکیک نمیکنیم و این بسیار آسیب زاست و باید خانمها از همان آشپزخانه زباله را تفکیک کنند.

  وی گفت:  زیر ساخت جمع آوری پسماند در شهر پیشوا آماده نیست  و این وظیفه شورا و سهرداری است که زیر ساخت ها را اماده کنند.

  امام جمعه پیشوا افزود: ما انسانها با خودخواهی خود حقی برای دریاها و کویر و حیوانات و محیط زیست قائل نیستیم در صورتیکه در قرآن اهمیت اینها و نحوه درست برخورد و عملکرد صحیح آنها آمده است و با این رفتار ما جنگلها، دریاها، رودخانه ها و محیط زیست ما در خطر جدی هستند.

  وی در خصوص سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اینکه فرمودند کمک مردم به سیلزدگان کم نظیر است گفت: اما هنوز مردم سیلزده خانه ندارند ، کشاورزی و درآمد ندارند و ما آمادگی داریم کمکهای مردمی را در ستاد نماز جمعه و دفتر جمع و ارسال کنیم همانطور که قبلا اینکار به نحو اح سن صورت گرفت.

  باقری افزود: نیاز اول مردم سیلزده خانه است که به همت کمکهای نقدی مردم و ارسال آن از طریق مراکز ذیصلاح تحقق پذیراست.

  امام جمعه پیشوا گفت: این چند سال که مذاکره کردیم و از مقاومت خودمان کمی کوتاه آمدیم مگر جز تحقیر چیز دیگری نصیبمان شد؟ نیت آمریکا مذاکره نیست چرا که او اصلا قواعد مذاکره را نمیداند و همه چیز را یکطرفه دیده و یکطرفه میخواهد.
  وی افزود: آمریکا توان توان تغییر حکومت ایران را ندارد و این یعنی شکست در مقابل قدرت مسحتکم  ایران ، یعنی کم آوردن در مقابل مردمی که ۴۰ سال در برابر ظلم، مقاومت را انتخاب کرده اند.
  باقری افزود: باید تشکر کنم از مردم و ادارات مختلف مخصوصا از رسانه ها و عواملی که باعث شناختن بیشتر پیشوا، قیام خونین کفنان و این امامزاده واجب التعظیم شدند.

  وی گفت: ما مسال شاهد بودیم که توسط پخش زنده تلوزیونی شبکه قرآن سه شب برنامه زنده پخش شد برای شناساندن مهد انقلاب اسلامی که این برنامه های فرهنگی هزینه می خواهد و باید سال آینده دستگاههای مرتبط بهتر پای کار باشند.

  در پایان خطبه ها حجت الاسلام باقری کتابی را با عنوان در هیاهوی سکوت نوشته آقای جواد کلاته به نمازگزاران معرفی کرد.
  باقری در پایان خاطرنشان کرد: پولی را که بین دو نماز میدهیم برای فعالیتهای فرهنگی است مانند نذر فرهنگی کتاب است که نباید فقط نذر شکم کرد باید نذر فکر و مغز مردم نیز بکنیم.

  ۵۳۳ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای