امروز : چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 17 آوریل, 2013 | ساعت انتشار خبر : 21:30 | تعداد بازدید : 611 نفر | امتیاز خبر :
 • انتقاد از تیم ملی را بعد از خرداد انجام دهید

  پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: اگر برای یک دیدار فینال جام حذفی ۳ ساعت دعوا نکنیم، لیگ ۱۸ تیمی بماند، بهتر است. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،علی پروین در خصوص دلیل حضورش در ...

  پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: اگر برای یک دیدار فینال جام حذفی ۳ ساعت دعوا نکنیم، لیگ ۱۸ تیمی بماند، بهتر است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،علی پروین در خصوص دلیل حضورش در مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر اظهار داشت: پس از جلسه هیئت‌مدیره به ما تکلیف شد که همراه با رویانیان در این جلسه حضور داشته باشیم حالا دلیلش را نمی‌دانم البته خداوکیلی همه آنهایی که آنجا بودند به ما احترام گذاشتند و فکر کنم یک مسابقه هم دیروز در سازمان لیگ انجام شد. دست مسئولان سازمان لیگ و سپاهانی‌ها درد نکند که ما را شرمنده خودشان کردند.

  وی افزود: بالاخره پس از اینکه بعد از ساعت‌ها به نتیجه نرسیدیم کار به قرعه‌کشی کشیده شد که من هم خدا می‌داند دلم برای این قرعه‌کشی روشن بود. وقتی منتقمی گوی شانس را برداشت گفتم سردار میزبان شدی اما خلاصه همه چیز تمام شده و به نظرم درست است که در ورزشگاه آزادی بازی می‌کنیم اما باید فکر کنیم که در یک شهر دیگر به میدان می‌رویم. وظیفه بچه‌ها در آزادی با استرس و هیجانی که در دیدار فینال است قطعا سنگین‌تر خواهد شد که امیدوارم بچه‌ها دست پر این بازی حساس را پشت سر بگذارند. حیف است قدم آخر را اشتباه برداریم.

  وی در پاسخ به این سوال که به نظر شما لیگ با چند تیم برگزار شود بهتر است گفت: ما که این همه حرف می‌زنیم چه کسی به حرف ما یک کلامش گوش می‌دهد اما اگر تعطیلی به خاطر تیم ملی و یا لیگ قهرمانان آسیا نباشد و یا به خاطر برگزاری یک دیدار فینال ۳ ساعت دعوا نکنیم لیگ ۱۸ تیمی باشد بهتر است یعنی بهتر از این است که ۱۶ تیمی باشد اما می‌ترسم باز هم ۱۸ تیمی برگزار کنیم و هرچند وقت یکبار دوباره لیگ تعطیل شود و چرخش از کار بیفتد.

  وی افزود: قطعا این تعطیلات لطمه می‌زند و فوتبال باشگاهی را از لحاظ تکنیکی پایین‌تر می‌آورد.

  پروین در خصوص قهرمان لیگ برتر نیز تاکید کرد: همه حریفان سخت و حساس در صدر جدول به هم تاخته‌اند اما به نظرم وزنه به طرف تیم امیر برای قهرمانی بیشتر می‌چربد و من فکر کنم استقلال راه کمتری برای قهرمانی نسبت به تیم‌های دیگر دارد البته نباید هرگز از زحمات تیم‌های خوبی مثل فولاد که جوانان جویای نام و تشنه‌ای را به فوتبال ما معرفی کردند ساده گذشت.

  وی درباره انتقادات اخیر از تیم ملی نیز گفت: حرف در مورد تیم ملی در میان است اما از همه می خواهم هرچه دارند و ندارند بعد از خرداد ماه حرف های خود را بزنند. الان انتقاد سازنده قطعا به تیم ملی کمک می‌کند اما خدای ناکرده تخریب و انتقاد بد چرخ تیم ملی را سست می‌کند. خرداد ماه برای همه ما مهم است پس هرگز نباید این ماه حساس را ساده بگیریم.

  منبع:خبرگزاری فارس

   320 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای