امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 19 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:31 | تعداد بازدید : 6135 نفر | امتیاز خبر :
 • انتقادامام جمعه پیشوا از وضعیت قبور شهدا در صحن امام زاده جعفر(ع)

  امام جمعه پیشوا با انتقاد از وضعیت قبور شهدای داخل صحن گفت: قبور شهدا وضعیت خوبی نداشته و نیاز به توجه و ساماندهی دارد.   به گزارش ندای پیشوا؛ حجت‌الاسلام روح الله باقری افزود: ...

  امام جمعه پیشوا با انتقاد از وضعیت قبور شهدای داخل صحن گفت: قبور شهدا وضعیت خوبی نداشته و نیاز به توجه و ساماندهی دارد.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت‌الاسلام روح الله باقری افزود: قبور شهدای داخل صحن وضعیت خوبی ندارد و نیاز به توجه و ساماندهی دارد.

  وی درباره یادواره های شهدا و جلساتی که به‌یاد شهدا برگزار می‌شود گفت: این یادواره ها فرصتی برای تبیین فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی است.

  باقری افزود: فرصت‌های زیادی برای تقویت فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی هست که یکی از این فرصت‌ها عاشورا و اربعین حسینی است.

  وی گفت:  بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب، اربعین جهانی شد و جهانی‌تر هم خواهد شد چرا که دستگاه امام حسین(ع) مقدمه ای برای آشنایی با فرهنگ اصیل سیدالشهداء و فرهنگ انقلابی است.

  باقری افزود: یکی‌از فرصت‌های ناب برای ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی، دفاع مقدس است؛ دفاع مقدس یک دانشگاه است که درب آن باز و راهش همچنان ادامه دارد.

  امام جمعه پیشوا با اشاره به اینکه فرهنگ‌ ایرانی با فرهنگ اسلامی گره خورده است متذکر شد: فرهنگ‌هایی همچون صله رحم، فرهنگ‌ کار و… مورد تاکید دین مبین اسلام است و باید هرچه بیشتر به آن پرداخته شود.

  باقری درباره طرح محله اسلامی هم افزود: راه‌اندازی طرح محله اسلامی و تشکیل کمیته های نظافت، امنیت، امور بانوان، عمران و آبادانی و … کار ارزنده و فرصت مغتنمی برای فرهنگسازی است تا مردم خودشان پای کار بیایند و امورات محله خود را پیگیری کنند.

  انتقاد امام جمعه پیشوا از وضعیت قبور شهدا

  انتقاد امام جمعه پیشوا از وضعیت قبور شهدا

  ۳۳۸ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای