امروز : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 3 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:21 | تعداد بازدید : 2346 نفر | امتیاز خبر :
 • انتظار پیشوایی ها سال ۹۹ به پایان میرسد.

  امام جمعه پیشوا گفت: انتظار پیشوایی ها برای بهره مندی از آب سد ماملو خرداد سال 99 به پایان میرسد.   به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام باقری در خطبه‌های نماز جمعه افزود: مساله ...

  امام جمعه پیشوا گفت: انتظار پیشوایی ها برای بهره مندی از آب سد ماملو خرداد سال ۹۹ به پایان میرسد.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام باقری در خطبه‌های نماز جمعه افزود: مساله آب در کشاورزی و همچنین برای شرب بسیار حائز اهمیت است و بنابه  قول های که داده اند حق آبه مردم پیشوا تا خرداد ماه سال آینده آب سد ماملو به پیشوا می رسد.

  وی گفت: حدود شش ماه است که از آغاز سال رونق اقتصادی گذشته ولی مسوولان عملکرد مثبت، مثمر و رو به جلویی نداشته اند و حتی مسئولان باید عملکرد خود را به مردم توضیح و گزارش دهند.

  امام جمعه پیشوا خاطر نشان کرد: زن و مرد نسبت به یکدیگر از حقوقی برخوردار هستند مانند؛ خوشرویی و حسن معاشرت که یجاب می‌کند که زن و شوهر با خوش‌رویی و مسالمت و صمیمیت با هم زندگی کنند و از مجادله و ناسزاگویی و اهانت به یکدیگر بپرهیزند.

  باقری افزود: یکی از مهم‌ترین، سازنده‌ترین و ارزشمندترین نقش‌هایی که زن می‌تواند ایفا کند، نقش مادری است و در آموزه‌های دینی، مادری یک ارزش به‌شمار می‌آید که به دلیل ویژگی‌های زیستی و روانی، بر عهده‌ی زنان نهاده شده است.

  در پایان خطبه ها نیز کتاب “یادت باشد” داستان زندگی شهید حمید سیاهکالی‌مرادی، دومین شهید مدافع حرم استان قزوین است که نویسنده این کتاب همسر شهید است که روایتی زیبایی از عشق و محبت و دلدادگی در زندگی زنا شویی است.

  ۶۲۰ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای