امروز : یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 22 ژوئن, 2016 | ساعت انتشار خبر : 09:37 | تعداد بازدید : 10388 نفر | امتیاز خبر :
 • انتصاب فرماندار جدید پیشوا آبروی وزارت کشور را در پیشوا می‌برد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت‌الاسلام عبدالحسین رحمتی‌نیا ضمن اعتراض نسبت به انتصاب گزینه جدید وزارت کشور برای مسئولیت فرمانداری شهرستان پیشوا اظهار داشت: خواسته ما این نیست که در وظایف ذاتی ...

  امام جمعه پیشوا با بیان این‌که انتصاب گزینه جدید برای مسؤولیت فرمانداری پیشوا بدون در نظر گرفتن‌شان این شهرستان صورت گرفته است، گفت: این انتصاب سابقه بدی از وزارت کشور در ذهن مردم باقی می‌گذارد و آبروی این وزارتخانه را می‌برد.

  حجت‌الاسلام عبدالحسین رحمتی‌نیا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت‌الاسلام عبدالحسین رحمتی‌نیا ضمن اعتراض نسبت به انتصاب گزینه جدید وزارت کشور برای مسئولیت فرمانداری شهرستان پیشوا اظهار داشت: خواسته ما این نیست که در وظایف ذاتی وزارت کشور و استانداری در انتصاب فرمانداران دخالت کنیم، بلکه انتظار ما انتصاب افراد در شان و جایگاه آن شهرستان است.

   

  وی گفت: تاکید ما نیز بر این است که خود وزارت کشور و استانداری فرماندار را باید انتخاب و انتصاب کند اما خواسته ما این است با توجه به پیشینه تاریخی، فرهنگی و مذهبی شهرستان پیشوا و سابقه درخشان مردم این خطه در قیام ۱۵ خرداد، پیروزی انقلاب اسلامی و عرصه‌های مختلف انقلاب فردی در شان این شهرستان به‌عنوان فرماندار منصوب شود.

   

  امام جمعه پیشوا افزود: متاسفانه فرماندار شهرستان پیشوا که جایگاه والایی در حوزه فرهنگ دارد و سبقه‌ای درخشان در حوزه دین و مذهب و سابقه درخشان و روشن در زمینه مجاهدت و ایستادگی پای آرمان‌های انقلاب در اتاق‌های در بسته انتصاب شده است.

   

  وی بیان داشت: فردی که وزارت کشور به‌عنوان فرماندار جدید شهرستان پیشوا منصوب کرده است در مسئولیت قبلی خود خوب عمل نکرده و مورد اعتراض مردم آن منطقه بوده است و حال این فرد که در مسئولیت پیشین خود هیچ سبقه خوبی نداشته است شایسته نیست برای مسئولیت فرمانداری شهرستان پیشوا که سابقه کهن دارد، انتخاب شود.

   

  رحمتی‌نیا با بیان این‌که وزارت کشور باید شان و جایگاه شهرستان‌ها را بشناسد و بعد افرادی در شان آن شهرستان برای مسئولیت فرمانداری منصوب کند، تاکید کرد: این انتصاب سابقه بدی از وزارت کشور در ذهن مردم می‌گذارد که فردی بدون در نظر گرفتن شان و جایگاه این خطه برای مسئولیت فرمانداری پیشوا منصوب شده است.

   

  وی ادامه داد: وزارت کشور اگر الان هم جلوی این کار را بگیرد به نفع این وزارتخانه است.

   

  امام جمعه پیشوا با تاکید بر این‌که انتصاب گزینه جدید برای فرمانداری شهرستان پیشوا شایسته و درست نیست، تصریح کرد: با این انتصاب آبروی وزارت کشور در پیشوا می‌رود.

  منبع: خبرگزاری فارس

  ۱۵۱ total views, 1 views today


  ۳ نظر برای “انتصاب فرماندار جدید پیشوا آبروی وزارت کشور را در پیشوا می‌برد”
  1. فعال سیاسی حامی دولت در کوهدشت گفت:

   واقعا برای مردم محترم پیشوا متاسف شدم که مدیریت بدون تدبیر و لجوجانه ای را مانند مردم شهرستان کوهدشت تجربه خواهند کرد . امیدوارم خدا کمک کند تلخ کامی های مارا تجربه نکنید .فعالین سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا شهرستان و حتی شخصیتهای علمی و مذهبی و سیاسی از امام جمعه فاضل تا رییس وقت ستاد دکتر روحانی کوهدشت نقد های شدیدی به ایشان داشته و دارند .

  2. شهروند کوهدشتی گفت:

   انتصاب دوباره کرم محمدی فرماندار عزل شده کوهدشت لرستان بعد از جریان انتخابات موجی از بی اعتمادی در میان دلسوزان نظام بوجود آورده است . چگونه است فرمانداری با آن همه تخلفات انتخاباتی ، برخورد های قهری با رسانه های محلی ، بازداشت فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان کوهدشت و …. در کمال ناباوری بر مسند فرمانداری شهری می نشیند که مبدا شروع تحولات سیاسی و پرچمدار انقلاب بوده است !!!!
   امیدواریم با تجدید نظر در این انتصاب نابخردانه و هوشیاری مردم انقلابی و مسیولین شهرستان پیشوا از تکرار اتفاقاتی که درانتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان کوهدشت رخ داد جلوگیری شود .

  3. امیرهوشنگ رشیدیان گفت:

   سلام و درود بر امام جمعه فهیم و فقیه شهرستان پیشرو
   موافق حضرتعالی هستم .
   بی شک برای توسعه این شهرستان نیاز به یک فرماندار قدرتمند،با سابقه خوب و روشن است .
   موفق باشید
   امیرهوشنگ رشیدیان از کوهدشت


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای